Praca FREZER- ŚLUSARZ Bytów kontakt przez PUP

Stanowisko: FREZER- ŚLUSARZ

Wynagrodzenie: od 1 800 PLN

Zakres obowiązków: Zgodnie ze stanowiskiem

Data publikacji: 2015-11-30

Lokalizacja: Bytów (pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FREZER- ŚLUSARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bytów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bytowski

Zawód: frezer

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 800 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Wojska Polskiego 6, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: bytowski

Gmina pracodawcy: Bytów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bytów

Adres strony pracodawcy: http://www.kadalt.pl/

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: frezer

Podobne oferty pracy

POMOC BIUROWA - od 1 850 PLN

pomoc w przygotowywaniu dokumentacji, księgowości, obsługa programów komputerowtych w zakresie powierzonych obowiązków
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Suchy Las (wielkopolskie)

ASYSTENT NA STANOWISKU DS. MUZEALNICTWA - 997,4 PLN

zawarty w programie stażu
kontakt przez PUP - 2017-05-19 - Tczew (pomorskie)

TYNKARZ (347OP) - od 2 500 PLN

Rozbiórka elewacji budynku, kładzenie tynków.
kontakt przez PUP - 2017-08-02 - Otwock (mazowieckie)

POWER:PRACOWNIK KUCHNI - 997,4 PLN

Staż z PO WER na 3 miesiące dla osób do 30 roku życia (- dla osób do 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone w okresie 4 miesięcy od daty rejestracji - dla osób powyżej 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone od momentu przystąpienia do projektu)MIEJSCE ODBYWANIA STAŻU I ZGŁASZANIA KANDYDATÓW:KFC AL. PIASTÓW 16GODZ.PR.:07-22 ZMIANOWA GODZINY DO USTALENIAWYMAGANIA ORGANIZATORA:wykształcenie podstawowe 9pracodawca finansuje wszelkie badania lekarskie)
kontakt przez PUP - 2017-09-25 - Wrocław (dolnośląskie)

MALARZ - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- posługiwanie się dokumentacją techniczną,- przygotowywanie podłoża ścian i sufitów pod malowanie i tapetowanie,- wykonywanie prostych robót tynkarskich,- malowanie farbami, olejami różnych podłoży,- lakierowanie i emaliowanie różnych powierzchni,- tapetowanie oraz wykańczanie powierzchni wytapetowanych,- dekoracyjna obróbka powierzchni,- rozliczanie robót malarskich i tapeciarskich, - organizowanie robót zgodnie z dokumentami.
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Zgierz (łódzkie)

PRACOWNIK POMOCNICZY W GOSPODARSTWIE ROLNYM - od 1 000 PLN

prace pomocnicze w gospodarstwie rolnym
kontakt przez PUP - 2017-06-21 - Jezierzyce Kościelne (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawcastaż w godz. 9-17
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Świdnica (lubuskie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

ręczno-maszynowa obróbka metali, drobne naprawy konstrukcji, mechanizmów, narzędzi i wyrobów metalowych, wykonywanie połączeń, konserwacja maszyn, urządzeń i narzędzi
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Słupia (świętokrzyskie)

MONTAŻYSTA - 997,4 PLN

montaż dzwonków, lutowanie podzespołów elektronicznych, montaż i strojenie urządzeń, lutowanie obwodów drukowanych
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Pszczyna (śląskie)

Zgodnie z programem stażu.
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK FARMACJI STAŻYSTA - od 1 850 PLN

Rozkładanie, sprawdzanie dostaw z hurtowni, wykonywanie leków recepturowych, pomoc w obsłudze pacjentów, rozkładanie leków na półkach.
kontakt przez PUP - 2016-03-19 - Maszewo Duże (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Wg harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - 997,4 PLN

porządkowanie magazynu; pilnowanie stanów magazynowych; zaopatrzenie magazynu
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Nadarzyn (mazowieckie)

POKOJOWA - od 2 000 PLN

Pokojowa
kontakt przez PUP - 2017-07-04 - Sośnica (podkarpackie)

MANIKIURZYSTKA - od 1 000 PLN

manicure, pedicure, stylizacja paznokci, henna i regulacja, depilacja ciała, piercing
kontakt przez PUP - 2017-09-05 - Nowa Iwiczna (mazowieckie)

ASYSTENT PRAWNY - 997,4 PLN

zadania:sporządzanie projektów pism procesowychprzygotowanie projektów wnioskÓw o egzekucjęwezwań do zapŁaty wnioskÓw w postępowaniu nieprocesowymsporządzanie projektów umów i opinii prawnychzapewnienie kontaktu z klientemanaliza akt prowadzonych sprawbadanie stanu ksiąg wieczystrychprowadzenie sekretariatuoferta stażowa realizowana w ranach RP
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Ruda Śląska (śląskie)

SPRZĄTACZKA - od 9 PLN

Sprzątanie pomieszczeń budynku gazowni. Oferta pracy przeznaczona róznież dla osób posiadajacych orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
"SECURITY & CLEANING SYSTEM" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA - 2016-10-05 - Bytów (pomorskie)

KOSIARZ - od 15 PLN

Koszenie na terenie miasta i Gminy Grodzisk Mazowiecki.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Chrzanów Duży (mazowieckie)

SKŁADACZ /PAKOWACZ - od 12 PLN

składanie opakowań kartonowych, pakowanie i ważenie produktów, kontrola jakości wyrobów, dbanie o porzadek, ciężka praca fizyczna
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK HALI - do 9 PLN

Wykładanie towaru w markecie
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Chorzów (śląskie)

TYNKARZ - od 925 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Warszawa (mazowieckie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

staż - wykonywanie i nadzorowanie zabiegów fizjoterapeutycznych i kinezyterapii, fizykoterapii i masażu klasycznego i limfatycznego, ustalanie indywidualnego planu ćwiczeń z zakresu kinezyterapii, zabiegów z fizykoterapii i masażu dla danego schorzenia i stanu pacjenta, przeprowadzenie testów czynnościowych określających sprawność ruchową w celu odp. postępowania fizykoterapeutycznego, przeprowadzanie rehabilitacji przywracającej sprawność w chorobach zaburzeń czynności ukł. ruchu, prowadzenie rehabilitacji i psychoterapii u osób poi amputacji oraz po chorobach ukł krążenia, prowadzenie dokumentacji ćwiczeń i zabiegów fizj. ,czynny udział w działaniach promocji zdrowia i profilaktyce, podnoszenie wiedzy i umiejętnośći zawodowychPromieniowanie: nadfioletowe, laser, podczerwone, elektromagnetyczne,Na w/w stanowisku wymagane jest badanie do celów sanitarno-epidemiligicznych
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KONSERWATOR BUDYNKÓW I STANU TECHNICZNEGO POMIESZCZEŃ - 997,4 PLN

- otwieranie i zamykanie obietku szkoły- dokonywanie zabezpieczeń w drzwiach i oknach- udział w kontroli wszystkich wejść do szkoły po zakończeniu zajęć- zbieranie informacji o zgłoszonych usterkach- dbanie o należyty stan urządzeń i sprzętu- udział w dozorowaniu obiektu szkoły- pomoc w naprawie sprzętu szkolnego- wydawanie sprzętu
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Chorzów (śląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

Asystent nauczyciela przedszkola / nabór staż do 30 r. ż. POWER
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Stara Gadka (łódzkie)

POMOCNIK GLAZURNIKA (OFERTA W RAMACH REFUNDACJI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 1 960 PLN

- ustalanie zapotrzebowania na materiały- prace pomocnicze przy układaniu glazury
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Targowiska (podkarpackie)

PROKURENT SAMOISTNY - od 2 000 PLN

Prentacja firmy na zewnątrz, kontakty z kontrahentami z Indii, podpisywanie dokumentów, spotkania z przedstawicielami firm
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Piaseczno (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU INTERNETOWEGO - 997,4 PLN

OBSŁUGA KLIENTÓW, PRZYJMOWANIE I REALIZACJA ZAMÓWIEŃ, ADMINISTRACJA I ZARZĄDZANIE SKLEPEM INTERNETOWYM, OBSŁUGA I REALIZACJA ZAMÓWIEŃ U DOSTAWCÓW, MARKETING INTERNETOWY (SOCIAL MEDIA, EMAIL, MARKETING), PODSTAWOWA KSIĘGOWOŚĆ, PROWADZENIE MAGAZYNU
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

REFERENT DS.KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Opisywanie faktur przychodzących, układanie wyciągów, dekretacja dokumentów księgowych, przygotowywanie przelewów wychodzacych.
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Drobin (mazowieckie)