Praca FREZER-KONTROLER JAKOŚCI PRZEKŁADNI ZĘBATYCH Krosino kontakt przez PUP

Stanowisko: FREZER-KONTROLER JAKOŚCI PRZEKŁADNI ZĘBATYCH

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Frezowanie uzębinia kół zębatych, kontrola jakości

Data publikacji: 2016-06-01

Lokalizacja: Krosino (zachodniopomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Krosino, powiat: świdwiński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
Frezowanie uzębinia kół zębatych, kontrola jakości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FREZER-KONTROLER JAKOŚCI PRZEKŁADNI ZĘBATYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krosino

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdwiński

Zawód: frezer

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.06.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie

Kołobrzeska 3, 78-300 Świdwin, powiat: świdwiński, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: świdwiński

Gmina pracodawcy: Świdwin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świdwin

Ulica pracodawcy: Kołobrzeska

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: frezer

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 01.06.2016

Podobne oferty pracy

STOLARZ MEBLOWY W ZABUDOWIE KUCHENNEJ - od 1 850 PLN

Wycinanie elementów drewnianych, łączenie na klej, śruby, gwoździ, zszywki, szlifowanie, heblowanie, frezowanie, oklejanie, lakierowanie, bejcowanie, montowanie mebli w zabudowie u klienta. Wymagania: wykształcenie min. zawodowe, staż pracy - min. 1 rok doświadczenia jako stolarz mebli kuchennych. Zdolności manualne, wyobraźnia przestrzenna, zdolności matematyczne, znajomość geometrii, rysunków technicznych, dokładność cierpliwość, bardzo dobry stan zdrowia, bardzo dobry wzrok, umiejętność rozróżniania barw, znajomość sztuki lakierowania, znajomość i obsługa elektronarzędzi oraz profesjonalnych maszyn stolarskich.Pracodawca prosi umowić się na spotkanie osobiste pod nr. tel. 725-932-620. CV, list motywacyjny, pisemne referencje oraz świadectwa z poprzednich miejsc zatrudnienia proszę zabrać z sobą na spotkanie z pracodawca lub przesłać przed osobistym spotkaniem z pracodawcą na adres e-mail: szczepaniak.monika (at) gmail.com
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Bieszkowice (pomorskie)

MAGAZYNIER - HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

Kontakt z klinetami zagranicznymi z Ukrainy i Rosji, przygotowywanie i wysyłka zamówień.
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Godziesze Małe (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

obsługa biura firmy budowlanej
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Cieszyn (śląskie)

POWER PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO- BIUROWY - 997,4 PLN

prace administracyjno- biurowe, przygotowywanie dokumentacji przetargowej, , pozyskiwanie zleceń
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Wykładanie towaru, dbanie o wystawę sklepową, dbanie o czystość, sprzedaż towaru, obsługa terminala płatniczego i kasy, udzialanie informacji o produktach.
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Płock (mazowieckie)

KIEROWCA - od 2 500 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Warszawa (mazowieckie)

FREZER - od 1 850 PLN

monter ślusarki aluminiowej
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

- zapoznanie się z organizacją pracy w biurze- obsługa urządzeń biurowych- pomoc przy układaniu, opisywaniu, dekretacji, numerowaniu dokumentów księgowych wg pozycji w księgach- udział we wprowadzaniu dokumentów księgowych do programu komputerowego, sporządzaniu wydruków ksiąg i ewidencji, przeliczanie kosztów i przychodów w walutach obcych- udział w prowadzeniu ewidencji przebiegu pojazdu, sporządzaniu pism do urzędów skarbowych, ZUUS i innych instytucji
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Ruda Śląska (śląskie)

RECEPCJONISTA- REF DO 30 (WIECHLIVE) - od 1 850 PLN

Przyjmowanie rejestracji, rozliczanie gości, meldowanie i wymeldowanie.
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Wiechlice (lubuskie)

ŚLUSARZ - SPAWACZ - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Łukta (warmińsko-mazurskie)

REFERENT - 997,4 PLN

wg stanowiska i programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Białystok (podlaskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 000 PLN

prowadzenie dokumentacji związanej z doradztwem, sporządzanie projektów pism, przygotowywanie umów zleceń dla zleceniobiorców przeprowadzających szkolenia, konferencje i kursy w PCEiKK, przygotowanie materiałów do przeprowadzania szkoleń, konferencji, kursów i warsztatów, zakup pomocy i materiałów biurowych na organizowane formy szkoleniowe, przygotowanie certyfikatów dla uczestników szkoleń, konferencji, kursów po po ich zakończeniu, sporządzanie zestawień z przeprowadzonych form szkoleniowych, prowadzenie rejestu szkoleń, konferencji, kursów i warsztatów, bieżąca archiwizacja dokumentacji z przeprowadzanych form szkoleniowych, przygotowanie oferty edukacyjnej PCEiKK, wykonywanie innych czynności zleconych przez dyrektora PCEiKK
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Bolesławiec (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klientów chińskich
kontakt przez PUP - 2016-01-07 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KUCHARZ KUCHNI AZJATYCKIEJ - od 2 000 PLN

Przygotowywanie półproduktów i potraw kuchni azjatyckiej, komponowanie przypraw stosowanych w kuchni azjatyckiej.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Łódź (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. REKLAMY INTERNETOWEJ - od 1 850 PLN

Aktywne pozyskiwanie klientów na reklamy internetowe.
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Krasnobród (lubelskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

szycie elementów tapicerki
kontakt przez PUP - 2015-12-17 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

sprzedaż art. w sklepie, przyjmowanie towaru, rozliczanie faktur, pakowanie towaru
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA W DZIALE ZAKUPÓW - od 5 600 PLN

Dokonywani zakupów w imieniu klienta, konsultowanie transakcji, poszukiwanie nowych producentów. Bezpośredni kontakt z klientem hiszpańskojęzycznym
kontakt przez PUP - 2017-06-08 - Łódź (łódzkie)

PSYCHOLOG WYCHOWAWCZY - od 2 000 PLN

Praca terapeutyczna z dziećmi
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Częstochowa (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 2 000 PLN

prace w wydziale finansowym lub wydziale geodezji
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Sztum (pomorskie)

SPRZĄTACZ K/M - od 2 016 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC NAUCZYCIELA - do 2 000 PLN

przygotowanie materiałów dydaktycznych, pomoc w czynnościach samoobsługowych dzieci, uczestnictwo w zabawach dobrowolnych, pomoc przy prowadzeniu wycieczek i uroczystości, dbałosc o ład i porządek, pomoc przy wydawaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2017-05-29 - Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 000 PLN

Bieżące prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2017-08-03 - Niemce (lubelskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

wyksz. zawodowe, osoba do przyuczenia, osoba zarejestrowana w PUP, pomiędzy 50 a 60 r/ż, profil II
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

LAKIERNIK PROSZKOWY - od 1 850 PLN

Malowanie proszkowe elementów.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Andrychów (małopolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

zg z umową
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SZWACZKA MASZYNOWA RPO - od 1 850 PLN

Szycie odzieży
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Łódź (łódzkie)

KUCHARZ - od 13 PLN

obróbka termiczna. obróbka wstępna, zamawianie towaru, kalkulacja kosztu wyprodukowania potraw, zarządzanie zmianą
kontakt przez PUP - 2017-10-11 - Staniszów (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - 997,4 PLN

przygotowywanie prostych posiłków, przygotowywanie i wydawanie zamowień na posiłki i napoje, zamawianie i przyjmowanie dostaw towarów, obsługa sprzętu gotującego, odgrzewanie gotowej żywności
kontakt przez PUP - 2017-05-19 - Niechlów (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

- sprzedaż towarów przy pomocy kasy fiskalnej;- zamawianie towarów;
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Sosnowo (zachodniopomorskie)