Praca FREZER KONWENCJONALNY Mielec DUL MAR s.j.

Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Frezer konwencjonalny

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FREZER KONWENCJONALNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mielec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mielecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Mielec

Zawód: frezer

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Znajomość podstawowych technik pomiarowych, umiejętność czytania rysunku technicznego, umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.

Nazwa pracodawcy: DUL MAR s.j.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Osoby bezrobotne, posiadające ustalony odpowiedni profil pomocy, spełniające wymagania pracodawcy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mielcu w celu otrzymania skierowania. Pozostałe osoby proszone są o bezpośredni kontakt z pracodawcą.Można wysyłać CV na adres e-mail: krzysztof.dul (at) dulmar.pl lub agata (at) dulmar.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Termin: pon-pt

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: mielecki

Gmina pracodawcy: Mielec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mielec

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Zawód wykonywany przez pracownika: frezer

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.06.2016