Praca FREZER Głuchów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Głuchów, powiat: łańcucki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: frezowanie elementów meblowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FREZER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Głuchów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łańcucki

Zawód: frezer drewna

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, techniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: OBSŁUGA KOMPUTERA

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie

Piłsudskiego 9, 37-100 Łańcut, powiat: łańcucki, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: łańcucki

Gmina pracodawcy: Łańcut

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łańcut

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: frezer drewna

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

-obsługa transakcji internetowych-sporządzanie ofert sprzedaży-obsługa klienta internetowego -korespondencja e-mail-prowadzenie rozmów telefonicznych z klientami-obsługa programów Sello i Subiekt
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Staniszewo (pomorskie)

*PRACOWNIK MAGAZYNU - PRACOWNIK PRODUKCYJNY (PRACE INTERWENCYJNE) - od 1 850 PLN

pakowanie towaru, załadunek aut, wydawanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Niemstów (dolnośląskie)

POWER SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

staz dla osób do 30r.ż. artystyczne pakowanie prezentów, robienie kokard ozdobnych, obsługa kasy fiskalnej, realizowanie zamówień
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PORTIER/STRÓŻ - od 13 PLN

Ochrona obiektu, prace porządkowe wokół hali.
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Nysa (opolskie)

SPECJALISTA DS CDD UTILITY - od 5 300 PLN

Zdobycie i rozwijanie wiedzy na temat procedur CDD Utility,Sprawdzanie początkoweej bądź istniejącej oceny ryzyka klienta i upewnienie się, że prawidłowe procedury due diligence są przeprowadzone. Upewnienie się, że wszystkie dokumenty, potwierdzone przez CDD są w zgodzie z obowiązującymi procedurami. Przeprowadzenie przeglądu struktur podmiotu prawnego. Dokonywanie przeglądów rozszerzonego CDD,Odpowiedzialność za czasowe eskalacje dowolnych spraw operacyjnych. Działania zmierzające ku doskonaleniu obowiązujących procesów. Aktywna eskalacja każdych problemów, które mogłyby negatywnie wpłynąć na stosunki z klientami i przyczynić się do ewentualnych strat dla banku,Odpowiedzialność za czasową identyfikację ryzyka operacyjnego.
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Kraków (małopolskie)

PORTIER(98PJ) - od 2 000 PLN

Nadzór nad terenem oraz halami produkcyjnymi, ewidencja pojazdow oraz osób, pilnowanie porządku na terenie firmy.
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Jatne (mazowieckie)

KONSERWATOR CZĘŚCI / SPRZĘTU - 997,4 PLN

Konsrewator
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Grodków (opolskie)

KUCHARZ KUCHNI AZJATYCKIEJ/NEPALSKIEJ - od 1 250 PLN

zgodnie ze stanowiskiem: wykształcenie min. zawodowe kierunkowe, umiejętność wykonywania potraw kuchni azjatyckiej/nepalskiej,uprawnienia: książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, doświadczenie zawodowe: min. 5 lat na w/w stanowisku, j. angielski w stopniu podstawowym. Ogólny zakres obowiązków: przygotowywanie posiłków kuchni azjatyckiej/nepalskiej,układanie menu, organizowanie zaopatrzenia ,wprowadzanie nowych typów dań.
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Lublin (lubelskie)

MONTER - od 1 000 PLN

Odpowiedzialność i umiejętność dobrego czytania rysunku.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Gdynia (pomorskie)

STYLISTA PAZNOKCI - od 2 000 PLN

stylizacja paznokci
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Kraków (małopolskie)

Do zakresu obowiązków należeć będzie sprzedaż materiałów w placówce handlowej, obsługa klienta, układanie towarów na półki, zamawianie towarów, obsługa kasy fiskalnej obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Strzegowo (mazowieckie)

przygotowanie towaru do sprzedaży, przygotowanie stanowiska pracy, eksponowanie produktów na urządzeniach sprzedażowych, uzupełnianie asortymentu sprzedawanych towarów, bezpośdrenia obsługa nabywcy, dbanie o czystość i estetykę miejsca pracy, inkasowanie należności za sprzedany towar.
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Psary (wielkopolskie)

KASJER/SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Otyń (lubuskie)

KIEROWCA NA TRASACH MIĘDZYNARODOWYCH (94OP) - od 2 500 PLN

Kierowanie ciągnikami siodłowymi z naczepą na trasach międzynarodowych .
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Wiązowna (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 2 000 PLN

sprzątanie hali produkcyjnej, sanitariatów, dbanie o porządek dookoła obiektu (przed halą)
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY (STAŻ) - 997,4 PLN

prace ślusarskie, montaż i demontaż elementów nadwozi
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Lubin (dolnośląskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 050 PLN

międzynarodowy transport towarów
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Kluczbork (opolskie)

ZBROJARZ - od 3 900 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Łódź (łódzkie)

SPRZĄTACZKA - do 10 PLN

sprzątanie hali produkcyjnej i biura
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Chorzów (śląskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Czadrów (dolnośląskie)

PRACOWNIK LOBBY - 997,4 PLN

praca wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Legnica (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 200 PLN

Cięcie sadu, zbiór i sortowanie owoców, sadzenie i wiązanie drzewek, stawianie rusztowań, rozkładanie nawodnienia, formowanie drzew, szczepienie, przygotowanie gleby do uprawy, nawożenie
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Huta Błędowska (mazowieckie)

SPAWACZ 141 - od 3 500 PLN

Spawanie rurociągów
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Bełchatów (łódzkie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac budowlanych, tynkowanie
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Hrubieszów (lubelskie)

SAMODZIELNA KSIĘGOWA - od 2 000 PLN

prowadzenie ksiąg rachunkowych,rejestry VAT
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Kraków (małopolskie)

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

zgodny z wykonywanym zawodem
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Sławków (śląskie)