Praca FREZER CNC Bieruń F.U.H. KRYZBYT Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
43-155 Bieruń, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Wykonywanie elementów maszyn i urządzeń.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 18 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: FREZER CNC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bieruń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bieruńsko-lędziński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bieruń

Zawód: frezer

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 18 PLN/godz

Data zakończenia pracy: 30.11.2017

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie zawodowe / specjalność obróbka maszyn, min.3-letnie doświadczenie zawodowe, znajomość rysunku technicznego, dobra znajomość obsługi frezarki CNC; sumienność, rzetelność i zdyscyplinowanie,

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: F.U.H. KRYZBYT Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Życiorys zawodowy (CV).

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: kontakt tel. 508-292-594; e-mail : serwis (at) kryzbyt.pl

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: bieruńsko-lędziński

Gmina pracodawcy: Bieruń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bieruń

Profil działalności pracodawcy:
Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Zawód wykonywany przez pracownika: frezer

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015