Praca FOTOGRAF Wolbrom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wolbrom, powiat: olkuski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie sesji fotograficznej, programowanie stron internetowych, obróbka graficzna zdjęć, projektowanie materiałów reklamowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FOTOGRAF

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wolbrom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: olkuski

Zawód: fotograf*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 900 PLN

Data zakończenia pracy: 22.05.2017

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Minkiewicza 2, 32-300 Olkusz, powiat: olkuski, woj: małopolskie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: olkuski

Gmina pracodawcy: Olkusz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olkusz

Ulica pracodawcy: Minkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fotograf*

Podobne oferty pracy

SPECJALISTA D/S ADMINISTRACJI - od 1 850 PLN

Obsługa dokumentacji firmowej, udział w przetargach.
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Kielce (świętokrzyskie)

GLAZURNIK - od 2 800 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

MAGLARZ - od 1 850 PLN

obsługa urządzeń pralniczych, maglowanie
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Czarna Górna (podkarpackie)

ASYSTENT LEKARZA WETERYNARII I SPECJALISTA DS. KONTAKTÓW Z RYNKIEM WSCHODNIM - od 1 850 PLN

obowiązki asystenta lekarza weterynarii, kontakt z klinikami weterynaryjnymi na rynku wschodnim (tłumacz w zakresie specyfiki weterynaryjnej)
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Leszno (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO - od 25 PLN

nauka j.angielskiego dzieci i młodzieży, zajęcia grupowe i indywidualne, praca w godz. 13-20
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Sosnowiec (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż odzieży
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

Technik prac biurowych- oferta realizowanach w ramach PI Algorytm. Wymagania: wykształcenie średnie, wyższe ogólne, obsługa komputera oraz urządzeń biurowych. Wiedza z zakresu realizacji projektów unijnych oraz ich funkcjonowania.
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Nowy Sącz (małopolskie)

INFORMATYK W WYDZIALE ORGANIZACYJNO-ADMINISTRACYJNYM I SPRAW OBYWATELSKICH - 997,4 PLN

1. Zapoznanie z przepisami bhp i p.poż.2. Zapoznanie ze strukturą organizacyjną Starostwa Powiatowego w Łęczycy:- regulamin organizacyjny-regulamin pracy- instrukcja kancelaryjna.3. Obsługa urządzeń biurowych (telefon, faks, komputer, kserokopiarka).4. Usuwanie drobnych awarii komputerowych.5. Instalowanie nowego oprogramowania.6. Konserwacja sprzętu komputerowego.7. Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania i wykorzystania sprzętu komputerowego.8. Wgrywanie aktualizacji.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Łęczyca (łódzkie)

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Rawicz (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

staż dla osób do 30 roku życia
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DO SPRAW RACHUNKOWOŚCI - 997,4 PLN

Staż dla osób do 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Wydminy (warmińsko-mazurskie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

Wypiek pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Koło (wielkopolskie)

KUCHARZ KUCHNI INDYJSKIEJ - od 1 500 PLN

Przygotowywania potraw kuchni indyjskiej z oryginalnych przepisów.
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

pomoc przy ocieplaniu, elewacji, wykończenia wnętrz na terenie woj. łódzkiego
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Szczerców (łódzkie)

Pomoc przy obsłudze klienta, dbanie o czystość w sklepie, przyjmowanie metkowanie towaru, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Legionowo (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - od 8 PLN

Recepcjonista w hostelu, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Kraków (małopolskie)

BARMAN - 997,4 PLN

program stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Ostrówek (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY I WYROBU ART.REKLAMOWYCH,GADŻETÓW I USŁUG POLIGRAFICZNYCH - do 1 900 PLN

sprzedaż i wykonywanie art.reklamowych i usług poligraficznych
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 1 100 PLN

MIŁA OBSŁUGA KLIENTA, WYSTAWIANIE PARAGONÓW, ZAMAWIANIE TOWARÓW I WYSTAWIANIE NA PÓŁKI, UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W MIEJSCU PRACY, ZNAJOMOŚĆ PRODUKTÓW WIETNAMSKICH, PRZESTRZEGANIE PRZEPISÓW BHP.
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - od 1 850 PLN

-pomoc w prowadzeniu zajęć w przedszkolu
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Wieliczka (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Obsługa magazynu, przyjęcie i wydawanie produktów
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Mąchocice Kapitulne (świętokrzyskie)

POMOC KUCHENNA - od 10,5 PLN

przygotowywanie i sprzedaż posiłków, obsługa klienta, dbanie o czystość pomieszczeń i urządzeń
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Poznań (wielkopolskie)

MANIKIURZYSTKA - od 1 850 PLN

MANIKURZYSTKA
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

ELEKTROMONTER - POMOC - od 1 850 PLN

Montaż koryt, opraw, osprzętu, wykonywanie instalacji.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Stacja Poddębice (łódzkie)

ASYSTENT DS. MERKETINGU - od 1 200 PLN

wsparcie dla prawidłowego funkcjonowania pracy firmy, współtworzenie wizerunku firmy, kontakt telefoniczny z kontrahentami rosyjskimi i z Tadżykistanu, opieka nad klientami
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPIEKUN EKSPOZYCJI - 997,4 PLN

Oprowadzanie po wystawach, wykonywanie prac związanych z montażem i demontażem wystaw, pomoc przy sprzedaży biletów, wydawnictw muzealnych, czuwanie nad bezpieczeństwem zbiorów, utrzymanie czystości
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ORGANIZATOR OBSŁUGI SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Słupsk (pomorskie)