Praca FLORYSTA - SPRZEDAWCA Serock Kwiaciarnia "Stokrotka" Marcin Izbaner

Stanowisko: FLORYSTA - SPRZEDAWCA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: sprzedaż towaru, układanie kompozycji kwiatowych, bukietów, wiązanek

Data publikacji: 2016-07-06

Lokalizacja: Serock (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: Kwiaciarnia "Stokrotka" Marcin Izbaner

WYZWOLENIA 23, 86-120 Serock, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
sprzedaż towaru, układanie kompozycji kwiatowych, bukietów, wiązanek

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FLORYSTA - SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Serock

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Pruszcz

Zawód: florysta*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, ogrodnicze

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane doświadczenie w zawodzie

Nazwa pracodawcy: Kwiaciarnia "Stokrotka" Marcin Izbaner

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: świecki

Gmina pracodawcy: Pruszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Serock

Ulica pracodawcy: WYZWOLENIA

Numer budynku pracodawcy: 23

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Zawód wykonywany przez pracownika: florysta*