Praca FLORYSTA Ostróda kontakt przez PUP

Stanowisko: FLORYSTA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: florysta

Data publikacji: 2016-02-08

Lokalizacja: Ostróda (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FLORYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ostróda

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostródzki

Zawód: florysta*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Jana III Sobieskiego 5, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie na staż

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: ostródzki

Gmina pracodawcy: Ostróda

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostróda

Ulica pracodawcy: Jana III Sobieskiego

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: florysta*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

koordynowanie pracy magazynu,ewidencja w zakresie przychodów i rozchodów,dostaw, rozładunek, załadunek,korespondencja w j. ukraińskim i rosyjskim
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Kraków (małopolskie)

493S - KRAWCOWA - od 2 000 PLN

szycie odzieży lekkiej
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Radom (mazowieckie)

KELNER - od 925 PLN

obsługa gości
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Czernin (pomorskie)

ZBROJARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO DO 3,5 T - od 2 000 PLN

Praca w delegacji na terenie Polski, Niemiec, Ukrainy, Francji. Wymagane wykształcenie zawodowe kierowca, doświadczenie zawodowe min. 5 lat, znajomość języków : Ukraiński, Niemiecki, Angielski
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KONFEKCJONER - do 13 PLN

prace ręczne przy produkcji opakowań - konfekcjonowanie - pakowanie
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Łysomice (kujawsko-pomorskie)

DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO - od 2 300 PLN

Obsługa zleceń spedycyjnych, transportowych; prowadzenie rozmów z zagranicznymi kontrahentami; ustalanie warunków przewozowych i negocjowanie stawek na przewóz ładunku; prowadzenie dokumentacji transportowej; załatwianie interwencjii reklamacji usług przewozowych.
kontakt przez PUP - 2017-05-30 - Częstochowa (śląskie)

POMOC DEKARZA - od 1 850 PLN

pomoc przy pracach dekarsko-blacharskich; montaż blach trapezowych pokrycia dachowego, montaż krokwi, orynnowania dachów, inne bieżące prace wg zajmowanego stanowiska.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Lwówek (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

W ZAWODZIE
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

sprzedaż towarów oferowanych przez firmę na rynkach wschodnich
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Piaseczno (mazowieckie)

BETONIARZ-ZBROJARZ - 997,4 PLN

praca betoniarza- zbrojarza
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Lubawka (dolnośląskie)

INSPEKTOR WETERYNARYJNY - od 2 500 PLN

realizacja zadań z zakresu ochrony zwierząt, kontrola pomieszczeń zwierząt, wykonywanie zadań z zakresu zwalczania chorób zakaznych w przypadku takiej potrzeby
Powiatowy Inspektorat Weterynarii - 2017-12-05 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK LEŚNY - 997,4 PLN

Robotnik leśny
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Sarby (dolnośląskie)

INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ - 997,4 PLN

wg.programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Podzamek (dolnośląskie)

CZYŚCICIEL POJAZDÓW - 997,4 PLN

pr stazu
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Radomsko (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK KONSERWACJI TERENÓW ZIELENI - od 2 000 PLN

Wykonywanie prac agro-technicznych i pielęgnacyjnych na terenach zielonych.
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Mikołów (śląskie)

PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ - od 2 285 PLN

ważenie i pakowanie porcji surowców i półproduktów rybnych do opakowań jednostkowych, pakowanie opakowań jednostkowych do kartonów zbiorczych, dbałość o czystość i porządek na własnym stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2017-12-13 - Poznań (wielkopolskie)

POMOCNIK OPERATORA RĘBAKA-OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - od 1 850 PLN

zgodnie z charakterystyką pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Pleszew (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż domofonów, telewizji satelitarnej i naziemnej
kontakt przez PUP - 2017-11-10 - Powiercie-Kolonia (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - od 2 000 PLN

przygotowywanie posiłków w czasie śniadań, oraz mięsa do smażenia lub grilowania
kontakt przez PUP - 2017-08-01 - Lubieszyn (zachodniopomorskie)

OPERATOR MASZYNY CIŚNIENIOWEJ DO ODLEWANIA ALUMINIUM - od 2 700 PLN

obsługa maszyny do wykonywania odlewów ciśnieniowych
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Końskie (świętokrzyskie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, ekspozycja towaru
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Ruda Śląska (śląskie)

SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

Sprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie dostaw, kontakty z przedstawicielami handlowymi.
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Rzeszów (podkarpackie)

KUCHARZ - od 13 PLN

obróbka termiczna. obróbka wstępna, zamawianie towaru, kalkulacja kosztu wyprodukowania potraw, zarządzanie zmianą
kontakt przez PUP - 2017-10-11 - Staniszów (dolnośląskie)

sprzedaz artykułów, sprzaranie regałów i pomieszczeń oraz terenu należącego do sklepu, wykładanie towaru, kontrola przydatności do spożycia
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Gubin (lubuskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Gdańsk (pomorskie)

ASYSTENT GEODETY - od 2 000 PLN

prace geodezyjne
kontakt przez PUP - 2017-09-01 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

DEKARZ - od 13 PLN

Kompleksowe wykonywanie pokryć dachowych i elewacji
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Skawina (małopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Złotoryja (dolnośląskie)

Wybierz miejscowość