Praca FIZJOTERAPEUTA Morąg Dom Opieki "MODRZEW" Jacek Parzych

Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego na pisuary.

Stanowisko: FIZJOTERAPEUTA

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem

Data publikacji: 2016-09-13

Lokalizacja: Morąg (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: Dom Opieki "MODRZEW" Jacek Parzych

Malinowa 8, 14-300 Morąg, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Morąg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostródzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Morąg

Zawód: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: Dom Opieki "MODRZEW" Jacek Parzych

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Mickiewicza 1/16, 14-300 Morąg, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: ostródzki

Gmina pracodawcy: Morąg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Morąg

Ulica pracodawcy: Mickiewicza

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy:
Prowadzenie domu opieki dla osób w podeszłym wieku lub niepełnosprawnych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA NA STACJI PALIW - od 2 200 PLN

obsługa klienta na stacji paliw PKN ORLEN
Firma Handlowo-Usługowa Lech Lamparski PKN ORLEN - 2017-03-10 - Morąg (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK LEŚNY - od 1 850 PLN

robotnik lesny, sadzenie, scinka, zrywka
Usługi Leśne Andrzej Jakiel Ruś Mała - 2016-05-16 - Ruś Mała (warmińsko-mazurskie)

POKOJOWA - od 2 000 PLN

sprzątanie pokoi
Hotel SPA Dr Irena ERIS Wzgórza Dylewskie - 2017-03-30 - Wysoka Wieś (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 300 PLN

rozwożenie towaru w rejonie Ostródy i okolic oraz pomoc na magazynie. Pomoc przy rozładunku towaru
Hurtownia Rolno-Spożywcza WALMIR Waldemar & Lidia Purzyccy - 2017-02-22 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 000 PLN

fizjoterapia
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Tychy (śląskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 20 PLN

zabiegi fizykalne, ćwiczenia usprawniające, wizyty domowe, masaż
MED-MED JOANNA GŁODOWSKA - 2016-02-25 - Malanów (wielkopolskie)

ZALEWACZ FORM - 997,4 PLN

zalewacz form
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Miłomłyn (warmińsko-mazurskie)

LISTONOSZ - od 2 100 PLN

profesjonalna obsługa klienta w zakresie świadczonych usług;doreczenie przesyłek, przekazów pocztowych, telegramów.. Prowadzenie aktywnej sprzedaży wybranych usług i towarów, prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej; kształtowanie pozytywnego wizerunku POCZTY POLSKIEJ
Poczta Polska S.A. - 2016-04-13 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

POMOC STOLARZA - 2 000 - 2 200 PLN

sztaplowanie tarcicy, utrzymanie ladu i porzadku na stanowiskach pracy
STOLARSTWO Krzysztof Depta - 2017-06-27 - Tyrowo (warmińsko-mazurskie)

KSIĘGOWA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Morąg (warmińsko-mazurskie)

PRACZKA - 997,4 PLN

PRACZKA
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

RECEPCJONISTA - 1 850 - 2 000 PLN

Praca związana z obsługą gości i komputera (recepcja)
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Dąbrówno (warmińsko-mazurskie)

Opracowanie diagnozy małego dziecka, opracowanie programu terapii, prowadzenie i odnotowanie przebiegu terapii, monitorowanie przebiegu terapii fizjoterapeutycznej i zapis postępów, opracowywanie weryfikacji efektów terapii.Wymagane ukończone studia na kierunku fizjoterapia oraz udokumentowane doświadczenie w zakresie metod usprawniania dzieci z zaburzeniami rozwojowymi oraz wczesnej diagnostyki i terapii neurorozwojowej. KONTAKT Z PRACODAWCĄ TELEF. 16 621 53 78 wew. 26 lub e-mail: m.fusinska (at) jaroslaw.psouu.org.pl
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu - 2017-05-24 - Jarosław (podkarpackie)

KELNER - od 2 184 PLN

obsluga gości na sali restauracyjnej, pomoc przy przygotowywaniu posiłków
Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o.o. w Tychach - 2017-04-20 - Kalbornia (warmińsko-mazurskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

Zapoznanie się ze sposobem realizacji zabiegów rehabilitacyjnych, obsługa aparatów do fizykoterapii, hydroterapii, masażu, krioterapii, wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych pod nadzorem terapeutów i samodzielnie.
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Częstochowa (śląskie)

-wykonywanie zabiegów z fizykoterapii-wykonywanie zabiegów z kinezyterapii-wykonywanie zabiegów z masażu -wykonywanie zabiegów z hydroterapii-prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z wymogami NFZ-obsługa pacjentów gabinetu - samodzielne diagnozowanie dysfunkcji pacjentów, ustalenie planu i harmonogramu terapii, samodzielne prowadzenie terapii indywidualnych -dbanie i sprzątanie swojego stanowiska pracy- dezynfekcja, mycie i konserwacja stanowisk zabiegowych-przestrzeganie przepisów BHP-poznanie i obsługiwanie wszystkich aparatur, sprzętu i urządzeń leczniczych
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Zbąszynek (lubuskie)

NAUCZYCIEL EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ - od 1 903 PLN

wychowawstwo klasy trzeciej w szkole podstawowej
Zespół Szkół w Pietrzwałdzie - 2016-11-18 - Pietrzwałd (warmińsko-mazurskie)

kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Płońsk (mazowieckie)

INSTALATOR INSTALACJI NISKOPRĄDOWYCH - od 4 000 PLN

montaż kamer, alarmow, budowa sieci IT
P.H.U. STAN Andrzej Stańczak, Przedszkole MAM TALENT - 2017-05-22 - Ramoty (warmińsko-mazurskie)

FIZJOTERAPEUTA - do 1 850 PLN

realizowanie w sposób systematyczny i dokładny indywidualnego programu usprawniania ruchowego i odpowiedzialność za jego przebieg,stosowanie się do zaleceń lekarza,układanie programu rehabilitacji ruchowej w oparciu o ww.zalecenia i wskazania,współpraca z psychologiem i instruktorami terapii zajęciowej w zakresie problemów psychologiczno-terapeutycznych,prowadzenie systematycznie karty obserwacji uczestników,dokonywanie okresowej oceny efektów rehabilitacji i przygotowywanie wynikających z oceny wniosków,zapewnienie bezpieczaeństwa uczestnikowi podczas zajęć
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym KOŁO w Olsztynie - 2016-05-09 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

KONTROLER BILETÓW - od 1 850 PLN

kontroler biletów w komunikacji miejskiej w ZEGLUDZE OSTRÓDZKO ELBLASKIEJ
REWIZOR Paweł Adamiak - 2016-07-07 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

ELEKTROMECHANIK - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Tyrowo (warmińsko-mazurskie)

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

przyjmowanie gości, meldowanie, ukladanie list zakwaterowania, przyjmowanie rezerwacji, rozliczanie rezerwacji, kontakt z innymi dzialami organizacyjnymi hotelu.
PHU Martom Traveland Sp. z o.o Hotel Anders - 2016-05-05 - Stare Jabłonki (warmińsko-mazurskie)

Wybierz miejscowość