Praca FIZJOTERAPEUTA Mogielnica GABINET ODNOWY BIOLOGICZNEJ ANAMED

PRZYLESIE 10, 00-640 Mogielnica, powiat: grójecki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
obsługa maszyn do fizjoterapii, diagnoza pacjenta, wykonywanie masaży leczniczych i ćwiczeń usprawniających, wykonywanie masaży;

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mogielnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grójecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Mogielnica

Zawód: fizjoterapeuta

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fizjoterapeuta

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 1

Nazwa pracodawcy: GABINET ODNOWY BIOLOGICZNEJ ANAMED

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: grójecki

Gmina pracodawcy: Mogielnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mogielnica

Ulica pracodawcy: PRZYLESIE

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta