Praca FIZJOTERAPEUTA Katowice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Wykonywanie zabiegów wspomagających proces rehabilitacji. wykonywanie zaleceń lekarskich. pomoc przy prowadzeniu dokumentacji. udzielanie informacji.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Katowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Katowice

Zawód: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 9

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Mikołowska 4a, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV+skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Mysłowice

Gmina pracodawcy: Mysłowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mysłowice

Ulica pracodawcy: Mikołowska

Numer budynku pracodawcy: 4a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH (S) - 997,4 PLN

Naprawy bieżące, obsługa techniczna OT-1, OT-2 samochodów ciężarowych typu: JELCZ, STAR, MAN, LUBLIN, MERCEDES, SCANIA; naprawa instalacji elektrycznych pojazdów, układów hydraulicznych i urządzeń specjalistycznych; naprawa pojemników KP, PA, SM, prace rozładunkowe przy dostawach nowych pojemników; prace pomocnicze przy ślusarzu; prace naprawcze przy awariach sprzętu na terenie obsługiwanym przez przesiębiorstwo; wykonywanie prac naprawczych i remontowych na terenie Działu Zagospodarowania Odpadów
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Tarnów (małopolskie)

MONTER PODZESPOŁÓW AGD - od 1 000 PLN

- montaż podzespołów AGD,- dbałośc o stanowisko,- kontrola komonentów,- kontrola i poprawność wyrobu gotowego.
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

SZWACZKA MASZYNOWA K/M - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA (BRANŻA ODZIEŻOWA) - od 1 850 PLN

sprzedaż konfekcji damskiej
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Malbork (pomorskie)

POMOCNIK STOLARZA - 997,4 PLN

pomocnik stolarza
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

INŻYNIER OPROGRAMOWANIA - od 8 000 PLN

TWORZENIE OPRAGROMOWANIA Z UWZGLĘDNIENIEM ZNAJOMOŚCI: 1. CROSS-KOMPILACJI, 2. JEZYKA C, 3. SYSTEMÓW WBUDOWANYCH, MIKROKONTROLERÓW, 4. SYSTEMÓW OPERACYJNYCH WBUDOWANYCH, 5. SYSTEMÓW CZASU RZECZYWISTEGO, 6. PODSTAW ARCHITEKTURY WZORCÓW PROJEKTOWYCH DLA SYSTEMÓW WBUDOWANYCH, 7. PODSTAW ELEKTRONIKI, PROTOKOŁÓW TRANSMISJI DANYCH, 8. TEST DRIVEN DEVELOPMENT, 9. OBSZAR PRZETWARZANIA SYGNAŁÓW,WYMAGANIA;WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE, ZNAJOMOŚĆ OPROGRAMOWNIA FAGA, BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO,
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Szczecin (zachodniopomorskie)

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO - 997,4 PLN

przygotowywanie zajęć z języka angielskiego, prowadzenie zajęć z języka angielskiego, prowadzenie rekrutacji nowych uczniów, prowadzenie korespondencji i rozmów telefonicznych z klientami, prowadzenie czynności administracyjnych związanych z ewidencjonowaniem płatności, utrzymywanie sali lekcyjnej w czystości,
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Turek (wielkopolskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Głogów (dolnośląskie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

wg. zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Strzałków (łódzkie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

okreslone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Dobra (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - 997,4 PLN

Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Skrwilno (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - 997,4 PLN

dbałość o ekspozycje towarów, prezentacja asortymentu, doradztwo i obsługa klienta, oferta stażu skierowana do osób bezrobotnych do 30 roku życia
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY + ST PO WER V WYDZ. RODZ. I NIELET. - 997,4 PLN

wykonuwanie prac biurowych w sekretariaciekserowanie dokumentówsporządzanie projektów pismobs. urządzen biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Łódź (łódzkie)

POMOC KUCHARZA - od 1 200 PLN

POMOC W PRZYGOTOWYWANIU WEDŁUG TRADYCYJNYCH RECEPTUR POSIŁKÓW KUCHNI ARABSKIEJ, INDYJSKIEJ I BENGALSKIEJ, DBANIE O PORZĄDEK I HIGIENĘ W MIEJSCU PRACY
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Płońsk (mazowieckie)

STAŻ - PAKOWACZ - 997,4 PLN

pon - pt 7.00 - 15.00
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Osowiec (opolskie)

SPRZEDAWCA - do 10 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Iława (warmińsko-mazurskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 13 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Dębowiec (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn, urządzeń. Stosowanie sie do zasad BHP. Dbałość o stanowisko.
kontakt przez PUP - 2015-07-17 - Krosno (podkarpackie)

TYNKARZ K/M - od 1 250 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZĄTACZ - od 1 850 PLN

Sprzątanie terenów zewnętrznych, koszenie trawy, mycie okien
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Sieradz (łódzkie)

PALACZ C.O. - do 1 850 PLN

prace porzadkowe, wykonywanie zadań palacza c.o., sprawdzanie urządzeń centralnego ogrzewania i wodno-kanalizacyjnych, pełnienie słuzby palacza c.o., czuwanie nad prawidłowym działaniem urządzeń w kotłowni.
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Dorohusk (lubelskie)

REFERENT DS. BIUROWYCH - 997,4 PLN

m.in.: komplementacja i bieżąca aktualizacja zbiuru dokumnetów, obsługa korespondencji, ewidencja faktur oraz rachunków, tworzenie zestawień i raportów, wsparcie administracyjne biura zarządu
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Mikołów (śląskie)

SEKRETARKA -REFUNDACJA30- - od 2 000 PLN

wz
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Warszawa (mazowieckie)

FIZJOTERAPEUTA - do 2 300 PLN

prowadzenie zajęć z zakresu fizjoterapii z osobami niepełnosprawnymi umysłowo, prowadzenie niezbędnej dokumentacji
Polskie Stowarz. na Rzecz Osób z Upośledz. Umysł. k/ Iława - 2016-09-15 - Iława (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 900 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR URZĄDZEŃ PULWERYZUJĄCYCH - od 1 850 PLN

Obsługa urządzeń granulujących parafinę, oraz pakowanie granulatów w worki.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Poczesna (śląskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 1 850 PLN

montaż konstrukcji stalowych, montaż płyt warstwowych ( praca na terenie kraju + Białoruś + UE
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Kraków (małopolskie)