Praca FIZJOTERAPEUTA Aleksandrów Łódzki kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Aleksandrów Łódzki, powiat: zgierski, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stazu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- stosowanie kompleksowych technik kinezyterapeutycznych i terapii zajęciowej,- wykonywanie masażu klasycznego i w środowisku wodnym (hydromasaż),- terapia indywidualna i grupowa,- prowadzenie dokumentacji swojej pracy.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Aleksandrów Łódzki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zgierski

Zawód: technik fizjoterapii

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat), inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Adres pracodawcy:
Barona 10/10, 95-100 Zgierz, powiat: zgierski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: zgierski

Gmina pracodawcy: Zgierz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zgierz

Ulica pracodawcy: Barona

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik fizjoterapii

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Swarzędz (wielkopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACJI BIUROWY - 997,4 PLN

pomoc głównej księgowej, przygotowywanie dokumentów do zaksięgowania, prowadzenie dziennika korespondencji wychodzącej i przychodzącej
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Drobin (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Jaworzno (śląskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 850 PLN

operator wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- przyjmowanie i segregowanie dokumentów,- sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,- dekretacja dokumentów w programie finansowo-księgowym.
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Zgierz (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - od 13 PLN

praca
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Rzeszów (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klientów.
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Stalowa Wola (podkarpackie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - od 1 750 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

wg programu
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Kamionna (mazowieckie)

POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE - od 13,36 PLN

Wykonywanie prostych czynności przy produkcji metalowych komponentów , przenoszenie komponentów w odpowiednie miejsce, obsługa prostych maszyn.
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Wrocław (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY SPRZEDAŻY I POKREWNI GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 1 100 PLN

współtworzenie wizerunku firmy, kontakt telefoniczny z kontrahentami
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOCNIK MALARZA - do 1 387,5 PLN

Pomoc podczasmalowania ścian i sufitów. Min. drapania ścian, mieszanie farby, uzupełnie farby. Wykształcenie min. zawodowe, 1 rok doświadczenia. j. ukraiński - komunikatywny
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Mysłowice (śląskie)

wykonywanie pieleągnacji min. dłoni, twarzy, stóp
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Sandomierz (świętokrzyskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - OBSŁUGA MASZYNY CZYSZCZACEJ - od 1 850 PLN

utrzymanie czystości na obiekcie za pomocą maszyny czyszczącej
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Kraków (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

Segregowanie dokumentacji , wprowadzanie do systemu dokumentów finansowych .
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Borkowo (pomorskie)

TECHNIK LOGISTYK - 997,4 PLN

Przyjmowanie dostaw,ekspedycja towarów
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Sieradz (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 010 PLN

do
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Gubin (lubuskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

Naprawa pojazdów- samochodów. Wymiana opon samochodowych, wyważanie opon.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Michałów-Reginów (mazowieckie)

42S - SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż asortymentu w sklepie, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Radom (mazowieckie)

MANIKIURZYSTKA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

MURARZ - od 2 730 PLN

Murowanie ścian, elewacje, praca na terenie woj. małopolskiego
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Kraków (małopolskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Koło (wielkopolskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 000 PLN

zakup materiałów i wyrobów u dostawców z Indii, wspomaganie pracy handlowców z Indii, odpowiedzialność za porządek w magazynie z produktami
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - do 9,5 PLN

Pomoc w przygotowywaniu posiłków, zmywanie.
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

TARTACZNIK - 997,4 PLN

Tartacznika
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Łaszczów (lubelskie)

ŚLUSARZ-TOKARZ W METALU - 997,4 PLN

ślusarz-tokarz w metaly
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Łukta (warmińsko-mazurskie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - od 2 000 PLN

- przyjmowanie i rozbiór kurczaka- pakowanie- metkowanie- wykładanie
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Wołów (dolnośląskie)