Praca FIZJOTERAPEUTA Kielce "NASZ DOM" Pensjonat Opiekuńczo - Rehabilitacyjny Rodzinny Dom Pomocy

Torbucka 19, 25-220 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: w/g stanowiska

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Kompleksowa rehabilitacja, opieka osób starszych i niepełnosprawnych.

Nazwa pracodawcy:
"NASZ DOM" Pensjonat Opiekuńczo - Rehabilitacyjny Rodzinny Dom Pomocy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
oferta pracy dla osób z ewid. MUP Kielce ( do 30 roku życia)szczegóły oferty w pokoju nr 38, tel. 41/3406038

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Torbucka

Numer budynku pracodawcy: 19

Profil działalności pracodawcy:
Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta

Podobne oferty pracy

FIZJOTERAPEUTA - od 2 000 PLN

planowanie i przeprowadzenie rehabilitacji z pacjentem ortopedycznym, reumatologicznym. Diagnostyka wad postawy ciała. Korekcja wad postawy ciała dzieci i młodziezy. Korekcja skolioz z aparatem skol- as.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Legnica (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 2 100 PLN

gromadzenie, rejestrowanie, przetwarzanie dokumentów oraz dekretowanie icjh wg planu kont,księgowanie w systemie informatycznym,prowadzenie rozliczeń i uzgodnień dotyczących realizowanych projektów
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Kielce (świętokrzyskie)

E-COMMERCE MANAGER - od 1 850 PLN

Współtworzenia strategii sprzedażowej kanału e-commerce i oceny jej efektywności,analizowania potrzeb użytkowników i ich zachowań oraz zwiększania ich aktywności, zarządzania współpracą z firmami zewnętrznymi, doboru strategii i narzędzi e-marketingowych wspierających sprzedaż w kanale e-commerce, monitorowania potrzeb rynku i analizowania konkurencji, rozwoju narzędzi e-marketingowych zarządzania zespołem.
Grupa MAC S.A. - 2016-10-05 - Kielce (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 1 850 PLN

Sprzedawca w piekarni:sprzedaż, obsługa kasy fiskalnej, klienta, wykładanie i odbiór towaru
PIEKARNIA POD TELEGRAFEM S.A. - 2016-11-14 - Kielce (świętokrzyskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 900 PLN

w/g stanowiska
METKOL - 2016-11-29 - Kielce (świętokrzyskie)

INŻYNIER SPRZEDAŻY - od 2 000 PLN

Pozyskiwanie nowych klientów, obsługa istniejących klientów, budowanie lokalnej i międzynarodowej strategii marketingowej (targi, reklama), przygotowywanie projektów, wycen, prezentacji itd.
Buri Swiss Polska Sp. z o.o. - 2016-03-23 - Kielce (świętokrzyskie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

Kierowca ciągnika siodłowego.
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Kielce (świętokrzyskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO KAT. C+E - od 2 000 PLN

Transport sprzętu i urządzeń budowlanych

FIZJOTERAPEUTA - od 1 850 PLN

wykonywanie zabiegów z zakresu fizjoterapii, kinezyterapii, masażu i balneologii
Uzdrowisko Lądek-Długopole S.A. - 2016-05-27 - Lądek-Zdrój (dolnośląskie)

UBOJOWY - od 2 000 PLN

Zakład Handlowo -Usługowy"W i M" - 2016-04-12 - Kielce (świętokrzyskie)

MONTER OKIEN I FASAD - od 12,2 PLN

DOTO POLSKA spółka z o.o. - 2016-07-29 - Kielce (świętokrzyskie)

FIZJOTERAPEUTA - 1 850 - 2 200 PLN

Wykonywanie ćwiczeń leczniczych, masażu oraz zabiegów z fizykoterapii. Pracodawca zapewnia częścieowy zwrot kosztów dojazdu. WYMAGANIA: wykształcenie średnie technicze, licencjackie lub magisterskie - kierunek fizjoterapia oraz mile widziane prawo jazdy kat. "B".
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Stubno (podkarpackie)

ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU - od 1 750 PLN

Bieżące prace w zakresie utrzymania ruchu urządzeń w zakładzie przetwórczo - utylizacyjnym; zapewnienie prawidłowości działania linii produkcyjnych pod względem elektryki; dozór stanu technicznego; diagnostyka usterek i usuwanie awarii
kontakt przez OHP - 2015-11-04 - Kielce (świętokrzyskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

wg stanowiska
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe " ANERI" - 2016-07-06 - Kielce (świętokrzyskie)

INŻYNIER BUDOWY/MAJSTER - od 2 500 PLN

Koordynacja prac pracowników na budowie.
Dorbud S.A. - 2015-11-19 - Kielce (świętokrzyskie)

KUCHARZ/KA - od 2 200 PLN

w/g potrzeb
JJ TRADE JAROSŁAW JAS - 2016-06-06 - Kielce (świętokrzyskie)

wykonywanie zabiegów z zakresu fizjoterapi, kinezyterapi oraz masażu leczniczego.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Ustrzyki Dolne (podkarpackie)

PROGRAMISTA JAVA - 2 500 - 4 000 PLN

w/g potrzeb
OpiiBuy sp z o.o. - 2016-03-18 - Kielce (świętokrzyskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 500 PLN

Wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych. Praca na umowę o pracę w godz. 8-16 w Ustroniu Morskim.
Grand Kapitan Medi-Spa Michał Żytki - 2017-01-04 - Ustronie Morskie (zachodniopomorskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

Fizjoterapeuta
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Łazy (lubelskie)

masaże lecznicze, obsługa urządzeń do fizjoterapii
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Łyskornia (łódzkie)

KRAWIEC / KRAWCOWA - od 2 000 PLN

Szycie na miarę, przeróbki i poprawki krawieckie. Kontakt tel. 603 111 959
Anna Robak ATELIER 25 - 155 Kielce, ul. Popiełuszki 56 - 2017-02-10 - Kielce (świętokrzyskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 13 PLN

Pakowanie produktrów /przetwory owocowe/praca na hali w chłodni gotowość do pracy w systemie zmianowym.
PLUS KADRA Sp. z o. o. - 2016-10-31 - Kielce (świętokrzyskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru
Media Expert - 2016-05-18 - Kielce (świętokrzyskie)

REHABILITACJA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH INTELEKTUALNIE I FIZYCZNIE DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH, MIESZKAŃCÓW DPS
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

ELEKTRONIK - od 2 000 PLN

ARCOP Rafał Piecaba - 2017-01-31 - Kielce (świętokrzyskie)

KONTROLER JAKOŚCI - od 2 300 PLN

Bieżąca kontrola jakości wyrobów w cyklu produkcyjnym, kontrola dostaw i wyrobów gotowych, prowadzenie raportów z wykrytych niezgodności, prowadzenie dokumentacji i zapisów jakościowych.
EUROSTEEL Sp zo.o. - 2017-01-11 - Kielce (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta tel. 513 145 003
Sklep Spożywczo Przemysłowy "MIX" w Kielcach, ul. Hipoteczna 2, Kielce - 2016-04-14 - Kielce (świętokrzyskie)