Praca FAKTURZYSTKA Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
wystawianie faktur i listów przewozowych do klientów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Konstytucji 3 Maja 46, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: tomaszowski

Gmina pracodawcy: Tomaszów Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tomaszów Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Konstytucji 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 46

Profil działalności pracodawcy: S

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Podobne oferty pracy

TECHNIK FARMACJI - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW DREWNIANYCH - od 1 850 PLN

Cięcie tarcicy wzdłużne i poprzeczne, układanie elementów drewnianych
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Monasterz (podkarpackie)

POZOSTALI OPERATORZY MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW GUMOWYCH - od 1 850 PLN

wulkanizacja profili gumowych
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Falniów (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Kraków (małopolskie)

NAUCZYCIEL WYCHOWAWCA - od 2 000 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

ASYSTENT/KA W DZIALE WSPARCIA SPRZEDAŻY (FAKTURZYSTA/KA) - od 2 500 PLN

wprowadzanie do systemu zamówień i faktur związanych z aktywnościami sprzedażowymi.
Capital Work - 2017-02-21 - Warszawa (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ9PRACOWNIK BIUROWY) - 997,4 PLN

Wydział Organizacyjny i Zarządzania Kryzysowego
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Wieruszów (łódzkie)

KIEROWCA KAT. CE - 4 500 - 5 000 PLN

Kierowanie pojazde ciężarowym w transporcie międzynarodowym, załadunki, rozładunki, drobne naprawy.
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta i doradztwo, zaznajomienie z z artykułami z branży budowlanej, przygotowywanie i eksponowanie towaru do sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Koprzywnica (świętokrzyskie)

OPIEKUN KLIENTA - od 18 PLN

reprezentowanie firmy w kontaktach bezpośrednich z klientami z Wietnamu, budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy i relacji z klientami, pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

w/g zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Przedbórz (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Boguty-Pianki (mazowieckie)

KRAWIEC - STAŻ POWER II - 997,4 PLN

wg zakresu
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Warszawa (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Markajmy (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace gospodarcze i remontowe na terenie gminy Rzepin
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Rzepin (lubuskie)

KSIĘGOWA/WY - od 4 000 PLN

j.w
MERIDIAN Sp. z o. o. - 2016-03-01 - Warszawa (mazowieckie)

MONTAŻYSTA KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 2 057 PLN

Montaż konstrukcji stalowych.Wynagrodzenie: 1.500 zł netto plus premia uznaniowa.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Stalowa Wola (podkarpackie)

OPERATOR MYJKI - od 2 300 PLN

Płukanie felg wyjętych z wanien odlakierniczych.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Stalowa Wola (podkarpackie)

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC - 3 500 - 4 500 PLN

Kompleksowa obsługa w zakresie administracji personalnej, przygotowanie i samodzielne naliczanie wynagrodzeń oraz zasiłków, rozliczanie umów cywilnoprawnych, sporządzanie dokumentacji rozliczeniowej do ZUS oraz deklaracji PIT i PFRON, sporządzanie raportów i sprawozdań, bieżąca obsługa pracowników w zakresie spraw kadrowych (w tym przygotowanie zaświadczeń i informacji dla pracowników), nadzór nad przestrzeganiem procedur wewnętrznych związanych z obszarem personalnym, realizacja i koordynacja projektów z zakresu polityki personalnej firmy w tym: systemu rozwoju opartego o model kompetencji, systemu ocen, systemu motywacji, prowadzenie ewidencji czasu pracy.
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Gdańsk (pomorskie)

MŁODSZY ANALITYK SYSTEMÓW - 2 500 - 9 000 PLN

Interpretuje i analizuje wymagania biznesowe i systemowe dla programistów;Zbieranie i dokumentowanie wymagań,;Udział w Acceptance Testing, aby zapewnić spełnienie wymagań systemowych przez rozwiązania techniczne./Miejsce pracy: wrocław Kontakt z pracodawcą elektronicznyOferta znajduje się w sali: H
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Wrocław (dolnośląskie)

1244U - CIEŚLA SZALUNKOWY - od 2 500 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Radom (mazowieckie)

kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

POMOC KRAWIECKA - 997,4 PLN

Zgodnie zp rogramem stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

LISTONOSZ SAMOCHODOWY - od 2 150 PLN

rozwożenie przesyłek samochodem,
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Kraków (małopolskie)

SERWISANT WÓZKÓW WIDŁOWYCH - od 1 850 PLN

naprawa wózków widłowych, konserwacja, odbudowa ( malowanie, regeneracja).
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Janów Karwicki (łódzkie)

POWER -KELNER - 997,4 PLN

(dla osób do 30 rż) obsługa gości w restauracji hotelowej
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

obsługa klienta, obsługa terminala płatniczego i kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

SEKRETARKA - ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU - 1/2 ETATU (BUKOWINA BOBRZAŃSKA) - od 925 PLN

obsługa maszyn biurowych, dokumentacja, ksero, sporządzanie listów, pism, wysyłka
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Bukowina Bobrzańska (lubuskie)