Praca FAKTURZYSTKA Lipsko kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lipsko, powiat: lipski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg stanowiska

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lipsko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lipski

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 15.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku

Adres pracodawcy:
Rynek 29, 27-300 Lipsko, powiat: lipski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie wymagane

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: lipski

Gmina pracodawcy: Lipsko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lipsko

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 29

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc w przygotowywaniu posiłkówZmywanie naczyń i urządzeń kuchennychPlanowanie i układanie jadłospisuUtrzymanie czystości w kuchni i lokalu
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Słupca (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 100 PLN

kompleksowa obsługa zapytań ofertowych klientów wietnamskich, nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z potencjalnymi klientami wietnamskimi, sporządzanie ofert handlowych dla klientów wietnamskich
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - od 875 PLN

obsługa recepcji, gości hotelowych
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Góra (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH - od 1 850 PLN

Obsługa linii technologicznej do przetwórstwa tworzyw sztucznych
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Parczew (lubelskie)

RĘCZNE FLOKOWANIE LIZAKÓW - od 1 750 PLN

Osadzanie patyczków na kulkach lub talarkach lizakowych, pobieranie patyczków, pobieranie produktów do flokowania, dbanie o porządek na stanowisku pracy, dbanie o estetyczne wykonanie zlecenia, stosowanie się do przepisów i norm.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Nysa (opolskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o czystość stanowiska pracy, robienie kompozycji i bukietów.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Włodawa (lubelskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

praca magazynowo-biurowa
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Tarnowskie Góry (śląskie)

oferta stażu - zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Wieleń (wielkopolskie)

KUCHARZ KUCHNI INDYJSKIEJ - od 2 100 PLN

zgodnie ze stanowiskiem: wykształcenie min. zawodowe; umiejętności: sporządzanie potraw kuchni indyjskiej wg. oryginalnych receptur; uprawnienia: książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych; doświadczenie zawodowe 4 lata na w/w stanowisku. Ogólny zakres obowiązków: sporządzanie potraw kuchni indyjskiej według oryginalnych receptur. Miejsce wykonywania pracy: Lublin.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Lublin (lubelskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

1. Prowadzenie dziennika korespondencji i innych dzienników i rejestrów.2. Rejestracja poczty zwykłej i resortowej, przygotowywanie dokumentów do wysyłki.3. Obsługa urządzeń biurowych w tym faksu, ksero.4. Przyjmowanie i załatwianie rozmów telefonicznych.5. Archiwizowanie spraw (dokumentacji) ostatecznie załatwionych zgodnie z obowiązującymi przepisami.6. Archiwizowanie dokumentów jawnych.7. Ewidencjonowanie przychodzącej i wychodzącej korespondencji w dziennikach korespondencyjnych.8. Przyjmowanie interesantów i kierowanie ich do odpowiednich komórek.9. Prowadzenie skorowidzów.10. Sporządzanie opisów akt przekazanych.11. Prowadzenie innych rejestrów tj. książek doręczeń, dzienników podawczych, rejestrów poczty.
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Kartuzy (pomorskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

zgodnien z programem stazu
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Głogów (dolnośląskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - 997,4 PLN

Pakowacz ręczny
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Częstochowa (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe i naprawcze na drogach
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Zduńska Wola (łódzkie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

Wykonywanie zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych twarzy i ciała
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Bytów (pomorskie)

TECHNIK OBSŁUGOWY - od 2 000 PLN

obsługa pojazdów i naprawy
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

ROBOTNIK DO PRAC OGRODNICZYCH - od 1 200 PLN

Ręczny zbiór owoców, ręczne obrywanie lisci, ręczne czyszczenie gron pomidorów, sortowanie owoców.
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Koźminek (wielkopolskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie konstrukcji drewnianych do szalunków i stemplowań,konstrukcji wieńcowych, więżby dachowej, okien i drzwi.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Gostuń (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA-PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

sprzedaż art. spożywczych, pozyskiwanie nowych klientów
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Szczyty (łódzkie)

POZOSTALI PRACOWNICY WYKONUJACY PRACE PROSTE - do 2 000 PLN

prace porządkowe na terenie ośrodka
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Przasnysz (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - do 1 850 PLN

sprzedaz art. przemysłowych, zamówienia,
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Krzynowłoga Mała (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN DZIEWIARSKICH - od 1 750 PLN

Obsługa maszyn dziewiarskich, kontrola i pakowanie towaru
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Brużyczka Mała (łódzkie)

PRAOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY ( STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż.) - 997,4 PLN

Nauka obsługi urządzeń biurowych i inne
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Mielno (zachodniopomorskie)

F-KASJER, SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Obsługa klienta, przyjęcia i wykładanie towaru, metkowanie.
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Chojnów (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

sprzedaż w sklepie wraz z obsługą klienta, roakładanie i porządkowanie towaró, uczestnictwo
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Orzysz (warmińsko-mazurskie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH - od 4 000 PLN

Bieżące wsparcie pracowników w obszarze HR oraz reagowanie na ich prośby Udzielanie informacji oraz odpowiadanie na zapytania pracowników/klienta w określonym czasie, za pomocą dostępnych narzędzi obsługa przez telefon, e-mail i fax Administrację kadrową w tym prowadzenie spraw kadrowych i dokumentacji pracowniczej; wprowadzanie informacji kadrowych do systemu SAP Użycie systemu Service Now w celu logowania spraw i wniosków, procesowania oraz zamykania oraz aktywnego kontaktu z klientem, przygotowywanie dokumentacji kadrowej (umów o pracę, aneksów itd.) Aktywną współpracę z innymi komórkami organizacyjnymi w strukturach HRS w celu rozwiązywania problemów, których rozwiązanie wykracza poza odpowiedzialność pracownika,Zarządzanie informacjami oraz bieżąca obsługa bazy danych pracowników, wspieranie pracy działu w procesie obiegu dokumentów kadrowych Działanie zgodnie z procedurami korporacyjnymi HR Aktywne dzielenie się wiedzą i informacjami z innymi członkami zespołu, proaktywność w realizacji oczekiwań klientów/pracowników Zapewnienie, że wykonywana praca jest zgodna z procedurami Electrolux, dostarczona w określonych ramach czasowych oraz spełniająca oczekiwania klienta Pomoc w rozwiązywaniu problemów i inicjowanie usprawnień, uczestnictwo w cyklicznych spotkaniach działowych i ogólnofirmowych Bycie przykładem dla pracowników, kształtowanie odpowiedniej kultury pracy, rozwój własnych kompetencji zawodowych, aby zapewnić najwyższą jakość pracy w Centrum, wykonywanie innych zadań związanych z pracą, zlecanych przez przełożonego
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Kraków (małopolskie)

Prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Strzałkowo (wielkopolskie)