Praca FAKTURZYSTA - SPRZEDAWCA Ogorzeliny Sklep Spożywczo-Przemysłowy Jarosław Hinz

Pocztowa 2, 89-665 Ogorzeliny, powiat: chojnicki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
obsługa klientów, obsługa programu do fakturowania

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTA - SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ogorzeliny

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chojnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chojnice

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: książeczka sanepidowska, obsługa kasy fiskalnej, obsługa komputera, programów płatniczych(1.2016.KR)

Nazwa pracodawcy: Sklep Spożywczo-Przemysłowy Jarosław Hinz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: chojnicki

Gmina pracodawcy: Chojnice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ogorzeliny

Ulica pracodawcy: Pocztowa

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy:
Sklep odzieży używanej. Handel obwoźny artykułami spożywczymi i przemysłowymi. Mała gastronomia obwoźna oraz w punkcie stałym. Handel detaliczny art. spożywczymi i przemysłowymi. Bar piwny.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka