Praca EPIDEMIOLOG - STAŻ Chrzanów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Chrzanów, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
prowadzenie rejestru zgłoszeń chorób zakaźnych, zgłoszeń czyyników biologicznych, nosicieli HBS, HCV, Salmonelli i inne

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: EPIDEMIOLOG - STAŻ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chrzanów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chrzanowski

Zawód: epidemiolog

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 10.10.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Pielęgniarka

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, medyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie: pielęgniarka /może być bez prawa do wykonywania zawodu/ lub inspekcja sanitarna lub ratownictwo medyczne lub pokrewne; statystyka medyczna, choroby zakaźne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Słowackiego 8, 32-500 Chrzanów, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV, skierowanie z PUP - oferta stażu adresowana do osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Chrzanów, będące pow. 30 r.ż.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: chrzanowski

Gmina pracodawcy: Chrzanów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chrzanów

Ulica pracodawcy: Słowackiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Profil działalności pracodawcy: sanepid

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: epidemiolog

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 31.03.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

drobne prace naprawcze, prace porzadkowe na terenie spółdzielni
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Wąsosz (dolnośląskie)

ASYSTENT DYREKTORA - od 4 250 PLN

prowadzenie terminarza, organizowanie i uzgadnianie czasu pracy dyrektora, organizowanie i obsługa spotkań i konferencji, organizowanie podróży służbowych dyrektora, przyjmowanie i przekierowywanie rozmów oraz przyjmowanie wiadomości telefonicznych, sporządzanie projektów pism i przygotowywanie korespondencji wychodzącej
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Piaseczno (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klientów, obs,ługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Trębaczew (łódzkie)

mycie i konserwacja pojazdów silnikowych
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Kraśnik (lubelskie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - od 1 850 PLN

astystentkastomatologiczna
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Łomża (podlaskie)

ELEKTROMONTER - od 2 200 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych, praca na terenie kraju, pracodawca zapewnia dowóz i zakwatreowanie.
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Lubomierz (małopolskie)

KELNER - od 925 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Kopce (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZ /KA (1/2 ETATU) - od 925 PLN

Sprzątanie powierzchni płaskich, mycie okien.
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Tychy (śląskie)

KRAWCOWA - 997,4 PLN

Usługi krawieckie
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Władysławowo (pomorskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 014 PLN

miedzynarodowy przewóz drogowy towarów na terytorium PL-UE
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Woskrzenice Duże (lubelskie)

ZEGARMISTRZ - 997,4 PLN

Poznanie zasad budowy zegarów mechanicznych; wymiana elemwntów eksploatacyjnych zegarów; naprawa elemwntów zewnętrznych (bransolet, pasków, wymiana mechanizmów baterii, dorabianie szkieł, cyszczenie konserwacja, przeglądy gwarancyjne, sprzedaz zegarków)
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Łuków (lubelskie)

POSADZKARZ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Trzcianka (wielkopolskie)

HR ADMINISTRATOR - 3 500 - 4 000 PLN

- weryfikacja przychodzących aplikacji kandydatów w języku niemieckim i angielskim, - wprowadzanie danych kandydatów do systemu, - weryfikacja kompetencji kandydatów vs wymagania na danym stanowisku pracy, - przeprowadzanie wywiadów telefonicznych z kandydatami, - wsparcie systemu Application Management System.
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

SPAWACZ MIG, MAG, TIG - od 1 850 PLN

Spawanie elementów metalowych, części układów wydechowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Kalisz (wielkopolskie)

SPECJALISTA ZASTOSOWAŃ INFORMATYKI - 997,4 PLN

Specjalista zastosowań informatyki
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

KUCHARZ (UZUPEŁNIENIE REFUNDACJI WYNAGRODZENIA ART. 150 F USTAWY DLA OSÓB DO 30 R.Ż) - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków z karty, posiłków na przyjęcia okolicznościowe, dań cateringowych
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Ścinawa (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 1 900 PLN

x
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Białystok (podlaskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawanie towarów.
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Kielce (świętokrzyskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

Sprzataczka Biurowa
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

PRASOWACZKA RĘCZNA - od 1 850 PLN

skierowanie do pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Lubartów (lubelskie)

wg zgłoszenia
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zakładanie spraw komorniczych, odbieranie telefonów itp.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Katowice (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

PRACE POMOCOWE DLA KUCHARZY
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 000 PLN

prowadzenie rozmów handlowych z klientami z rynku wschodniego (Ukraina, Białoruś, Rosja); pozyskiwanie nowych klientów.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Łaskarzew (mazowieckie)

obsługa klientów, sprzedaż towaru
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Nowy Staw (pomorskie)

KUCHARKA - od 1 850 PLN

prace interwencyjne
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Redło (zachodniopomorskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 1 850 PLN

prowadzeniae zajęć dydaktycznych, opieka nad dziećmi
kontakt przez PUP - 2016-08-27 - Lubartów (lubelskie)

ELEKTROMONTER - od 2 000 PLN

wyksz. zawodowe lub inne, uprawnienia SEP (E,D) mile widziane , osoba w wieku 30 a 50 r. życia), profil II
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Raszków (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 500 PLN

przewóz towarów na terenie UE, wypełnianie dokumentów, załatwianie spraw w urzędach celnych
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Stefanowo (mazowieckie)

OPERATOR TRAKA TAŚMOWEGO I WIELOPIŁY - od 2 400 PLN

praca w tartaku
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Lubawka (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed