Praca ELEKTRYK(NR 7405) Bydgoszcz Impel Tech Solution "Company" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Spółka komandytowa

85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
- kontrola instalacji elektrycznej,- bieżące naprawy uszkodzonych elementów,- montaż nowych urządzeń,- inne czynności konserwatorskie w zakresie elektryki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK(NR 7405)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane min. zawodowe wykształcenie, doświadczenie w eksploatacji urzadzeń średniego napięcia (transformatory, rozdzielnice), uprawnienia SEP do 20 kV, eksploatacja i dozór, dyspozycyjność

Nazwa pracodawcy:
Impel Tech Solution "Company" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Spółka komandytowa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Marsa 56A, 04-242 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: tel. 510 014 538 lub e-mail: its.serwisanci (at) wp.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Marsa

Numer budynku pracodawcy: 56A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 13.10.2016