Praca ELEKTRYK/POMOCNIK ELEKTRYKA Leszno Elektroinstalacje Woźniak Mariusz Woźniak

Stanowisko: ELEKTRYK/POMOCNIK ELEKTRYKA

Wynagrodzenie: od 3 000 PLN

Zakres obowiązków: wykonywanie instalacji elektrycznych - prace na budowie

Data publikacji: 2016-09-08

Lokalizacja: Leszno (wielkopolskie)

Pracodawca: Elektroinstalacje Woźniak Mariusz Woźniak

Miejsce pracy:
64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie instalacji elektrycznych - prace na budowie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK/POMOCNIK ELEKTRYKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Leszno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Leszno

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Leszno

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia elektroenergetyczne SEP do 1 kV

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Elektryk*

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wymagane doświadczenie

Nazwa pracodawcy: Elektroinstalacje Woźniak Mariusz Woźniak

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: wstępnie telefonicznie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Leszno

Gmina pracodawcy: Leszno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Leszno

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*