Praca ELEKTRYK Żory DP-WORKERS Sp. z o.o.

Wodzisławska 1/317, 44-240 Żory, powiat: m. Żory, woj: śląskie

Zakres obowiązków: prace elektryczne wg zleceń

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żory

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Żory

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żory

Zawód: technik elektryk*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: polski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1:
ukraiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY KAT. B*

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zawodowe, doświadczenie 5 lat, prawo jazdy, montaż instalacji przemysłowych, czytanie dokumentów technicznych, bardzo dobry stan zdrowia, biegła znajomość języka ukraińskiego, średnia znajomość języka polskiego

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: DP-WORKERS Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 10-15

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Żory

Gmina pracodawcy: Żory

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żory

Ulica pracodawcy: Wodzisławska

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Zawód wykonywany przez pracownika: technik elektryk*