Praca ELEKTRYK Wielkie Gowino kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Wielkie Gowino, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Montowanie urządzeń elektrycznych, wykonywanie i uruchamianie instalacji elektrycznych, ocena stanu technicznego maszyn, uruchamianie układów sterowania regulacji zabezpieczeń maszyn elektrycznych.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wielkie Gowino

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wejherowski

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 14.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, elektryczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

I Brygady Pancernej WP 32, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: wejherowski

Gmina pracodawcy: Wejherowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wejherowo

Ulica pracodawcy: I Brygady Pancernej WP

Numer budynku pracodawcy: 32

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OPERATOR MASZYN/ PRZYGOTOWANIE PRODUKCJI - 997,4 PLN

obsługa maszyn do produkcji,przygotowanie produkcji i obróbka po produkcji
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - PRODUKCJA BRYKIETU I GRILLI JEDNORAZOWYCH - od 2 000 PLN

przygotowanie masy do produkcji brykietu, obsługa mieszania, obsługa brykieciarki, składanie elementów do grilla
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Ponikiew Wielka (mazowieckie)

KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO - od 1 850 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Korpele (warmińsko-mazurskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Międzychód (wielkopolskie)

FRYZJER/KA - od 1 850 PLN

Poszukiwane osoby z doświadczeniem zawodowym.Fryzjerstwo damsko-męskie.Godziny pracy 9-18 również w soboty.Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny 2-3 m-ce następnie umowa na czas określony.
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

rejestracja i wystawianie faktur, sporządzanie zleceń z klientem, rejestracja korespondencji, organizacja transportu towaru
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Kruszyn (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Sierpc (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

- prace kuchenne od obróbki wstępnej do gotowania dań obiadowych, garmażeryjnych
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Gryżyna (lubuskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI I KONTROLI JAKOŚCI - od 1 900 PLN

kontrola jakości produktu, produkcja (montaż elementów)
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Legnica (dolnośląskie)

GŁÓWNY KSIĘGOWY - od 3 900 PLN

pełna księgowość
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

PRACOWNIK DO WYKŁADANIA TOWARU - do 14 PLN

Wykładanie towaru z palet na półki.
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Gdańsk (pomorskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 925 PLN

Szycie indywidualne strojów kapielowych i płaszczy. Umiejetność obsługi maszyn : stebnówka, overlock, dwuigłówka płaska, dwiugłówka drabinkowa, cykcak, rygiel, lamowarka
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Wydrzyn (łódzkie)

MŁODSZY REFERENT W WYDZIALE GEODEZJI I GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI REFERAT PODGIK - 997,4 PLN

Młodszy Referent w Wydziale Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Referat PODGiK
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYNY - od 1 850 PLN

obsługa maszyn
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Staniątki (małopolskie)

MŁODSZY KONFEKCJONER - od 1 932 PLN

Pakowanie kosmetyków w kartoniki, oklejanie gotowych produktów, nakręcanie nakrętek na flakoniki, dbanie o porządek na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI GARMAŻERYJNEJ - od 2 300 PLN

produkcja garmażeryjna
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Liszki (małopolskie)

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH (S) - 997,4 PLN

Wykonywanie instalacji WOD-KAN, CO, GAZ, naprawa drobnych usterek instalacji, montaż i konserwacja piecy (GAZ i CO), wykonywanie przyłączy (WOD-KAN,GAZ), obsługa narzedzi wiercących, zgrzewających, tnących, szpachlowanie, malowanie, wykonywanie konstrukcji pod zabudowy kartonowo- gipsowe, wykonywanie zabudowy kartonowo-gipsowej, układanie paneli- ściennych, podłogowych
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Tarnów (małopolskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Dębowiec (wielkopolskie)

MURARZ - od 2 200 PLN

Czytanie rysunków roboczych i ustalanie na ich podstawie położenie elementów murarskich. Wytyczanie fundamentów ścian, filarów, kanałów wentylacyjnych oraz innych elementów budynku. Przygotowanie murów z otworami, murów z kanałami. Układanie izolacji przeciwwilgociowych na ścianach.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Ruszkowo (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

POZYSKIWANIE KLIENTÓW
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Łódź (łódzkie)

250U SZWACZKA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Radom (mazowieckie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Sulbiny (mazowieckie)

MENEDŻER PROJEKTU DS ROZWOJOWO BADAWCZYCH - do 10 600 PLN

Kandydat musi posiadać wiedzę na temat sieci telekomunikacyjnych , wiedza na temat protokołów telekomunikacyjnych, ukończone szkolenia inżyniera z zakresu GSM BSS oraz GPRS PCU: 2 G Switching Core Network Opearation and Maintenance, Base Station Subsystem Integration, BSS Parameter Planning, Ip + Ipso Platform, Wireless WCDMA CS Engineer, język aplikacji – JAVA . ZAKRES OBOWIĄZKÓW: zarządzanie zespołem około 10 osób, planowanie zasobów do projektu, rekrutacja, planowanie i przygotowywanie szkoleń, wsparcie zespołu przy realizacji projektu.[Godzina zakończenia pracy] : 17:00[Praca na czas określony] : od 5.01.2017 - 31.12.2017
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Wrocław (dolnośląskie)

ASYSTENT INSPEKTORA NADZORU SPECJALNOŚCI INŻYNIERYJNEJ DROGOWEJ - od 1 850 PLN

Wspieranie inspektora nadzoru w sprawach związanych z: przygotowywaniem projektów odpowiedzi na pisma wykonawcy robót, opracowaniem raportów konsultanta, rozliczaniem robót wykonywanych przez wykonawcę robót, realizacją umowy pomiedzy konsultantem a zamawiającym
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

WG HARMONOGRAMU
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Polkowice (dolnośląskie)

PIELĘGNIARKA ENDOSKOPOWA - od 3 000 PLN

Wykonywanie badań w zakresie badań endoskopowych: kolonoskopii, gastroskopii, bronchoskopii. Wymagania: uprawnienia w zakresie pielęgniarstwa, kurs dla pielęgniarek endoskopowych.
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1; Grzegorz Szalewski - 2016-07-08 - Rumia (pomorskie)

MONTER - ŚLUSARZ - od 1 950 PLN

prace ślusarskie przy konstrukcjach stalowych, składanie konstrukcji stalowych
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Wybierz miejscowość