Praca ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU Stalowa Wola UNIWHEELS Production (Poland) Sp z o.o., Stalowa Wola

Ignacego Mościckiego 2, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
bieżące usuwanie zgłoszonychawarii maszyn i urządzeń, wypełnianie kart zgłoszenia awarii, wykonywanie remontów oraz przeglądów maszyn i urzadzeń, wykonywanie innych zadań zleconychprzez przełożonego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 142 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stalowa Wola

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: stalowowolski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Stalowa Wola

Zawód: elektromonter (elektryk) zakładowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 142 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
uprawnienia SEP ekspoatacja obsługa, konserwacj, prace montażowe do 1kV

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa wózków jezdniowych

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziana obsługa zwyżki, mile widziane doświadczenie w zawodzie

Nazwa pracodawcy:
UNIWHEELS Production (Poland) Sp z o.o., Stalowa Wola

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: stalowowolski

Gmina pracodawcy: Stalowa Wola

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Stalowa Wola

Ulica pracodawcy: Ignacego Mościckiego

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter (elektryk) zakładowy