Praca ELEKTRYK Swolszewice Małe "ARTEST" PAWEŁ PRZYBYSZ

TRZCINIEC 3, 97-213 Swolszewice Małe, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: obsługa układów pomierowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 5 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Swolszewice Małe

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tomaszowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tomaszów Mazowiecki

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 5 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: SEP do 1 kV

Nazwa pracodawcy: "ARTEST" PAWEŁ PRZYBYSZ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Termin: Uprzedni kontakt telefoniczny.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: tomaszowski

Gmina pracodawcy: Tomaszów Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Swolszewice Małe

Ulica pracodawcy: TRZCINIEC

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: S

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - od 924 PLN

Pomoc przy przygotowywaniu posiłków, obieranie, krojenie warzyw, zmywanie naczyń.
Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Tomaszowie Lubelskim - 2015-12-02 - Przeorsk (lubelskie)

ELEKTRYK - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Warszawa (mazowieckie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

utrzymanie czystości
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

ELEKTRYK - 997,4 PLN

f
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Tłuchówek (kujawsko-pomorskie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

dopasowywanie oraz łączenie elementó do spawania i nitowania
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - 997,4 PLN

przyjmowanie zgłoszeń
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Kraków (małopolskie)

HANDLOWIEC/SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

przeprowadzanie przeglądów instalacji elektrycznych, wykonywanie prac zleconych prze kierownika działu
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ Wolsztyn - 2016-09-16 - Wolsztyn (wielkopolskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

zaopatrzenie sklepu
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Brzustów (łódzkie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

prowadzenie dokumentacji, pomioc przy sporzadzaniu dokumentów, pomoc w przygotowywaniu analiz, wprowadzanie danych do programu komputerowego
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Czartowczyk (lubelskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

MONTER BRAM - od 1 850 PLN

Montaż bram, ogrodzeń, stolarki okiennej, drobne prace budowlane.
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Wieprzowe Jezioro (lubelskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Rogóźno-Kolonia (lubelskie)

ELEKTRYK - od 3 000 PLN

Montaż, instalacja i naprawa instalacji elektrycznych. Wymagane: wykształcenie min. średnie, uprawnienia SEP 1kV, min. roczne doświadczenie w zawodzie elektryk. Tel.: 603 657 220 Ryszard Lewaszkiewicz.
"ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DRZEWNEGO HOLZWELT RAFAŁ BOREK, RYSZARD LEWASZKIEWICZ SPÓŁKA JAWNA" - 2016-12-21 - Słońsk (lubuskie)

RECEPCJONISTA HOTELOWY - od 1 850 PLN

Przyjmowanie rezerwacji, meldunek gości, rozliczanie pobytów
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Łaszczówka-Kolonia (lubelskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

naprawa pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

ELEKTRYK - od 2 000 PLN

Wykonywanie instalacji elektrycznych wewnętrznych, linie kablowe na zewnątrz.
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne "WEINER" Jerzy Weiner - 2016-05-18 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

ELEKTRYK - od 15 PLN

wg stanowiska
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE DIGGER - 2016-10-18 - Gliniany (dolnośląskie)

Wyplatanie szaf sterujących. Praca w terenie: powiat bytowski
TMK-STAL TOMASZ KIN - 2016-10-17 - Studzienice (pomorskie)

Montaż, instalacja i naprawa instalacji elektrycznych
PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE "UNIDROG" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-05-31 - Grajewo (podlaskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

przechowywanie surowców półproduktów i wyrobów, utrzymanie czystosci naczyń, narzędzi i zalecza, przygotowywanie półproduktów
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Rachanie (lubelskie)

Brak danych
Cegielnia Stopka Sp. z o.o. - 2017-02-17 - Okole (kujawsko-pomorskie)

ELEKTRYK - 2 000 - 3 000 PLN

drobne naprawy maszym, regularne przeglady elektryczne maszyn, modernizacje maszyn w zakresie elektrycznym, współpraca z innymi branżami utrzymania ruchu
BARNSHAWS POLSKA SP. Z O.O. - 2017-01-31 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe, cząstkowe remonty dróg gminnych
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Będków (łódzkie)

Diagnostyka,naprawa,konserwacja i okresowe przeglądy maszyn oraz elektronarzedzi.Zapewnienie sprawności urządzeń elektroenergetycznych i elektrycznych
CIECHOLEWSKI-WENTYLACJE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2016-03-24 - Koźmin (pomorskie)

REPORTER - od 1 750 PLN

zbieranie informacji i tworzenie na ich podstawie reportażu
kontakt przez PUP - 2015-11-10 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

Budowa sieci i urządzeń elektroenergetycznych
"TWP" Bogusław Szymoniak - 2016-11-04 - Ruda Śląska (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Przesiadłów (łódzkie)

ELEKTRYK - 10 - 15 PLN

podłaczanie urządzeń przemysłowych, naprawa instalacji elektrycznych, układanie przewodów elektrycznych, praca na wysokości Pracodawca zapewniadojazd ze Środy Ślaskiej ( wyjazd godz. 7.00 powrót godz. 17.00)
kontakt przez PUP - 2015-11-10 - Rachów (dolnośląskie)