Praca ELEKTRYK Chorzów "POLO - TECH" - REALIZACJE PRZEMYSŁOWE KRZYSZTOF PASIECZNY

Metalowców, 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 18 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie 18 zł brutto/h

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chorzów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Chorzów

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chorzów

Zawód: elektryk*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 18 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: kurs-uprawnienia SEP

Nazwa pracodawcy:
"POLO - TECH" - REALIZACJE PRZEMYSŁOWE KRZYSZTOF PASIECZNY

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Andersa 10/I/3, 41-943 Piekary Śląskie, powiat: m. Piekary Śląskie, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Piekary Śląskie

Gmina pracodawcy: Piekary Śląskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Piekary Śląskie

Ulica pracodawcy: Andersa

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*