Praca ELEKTRYK Stryków Tomasz Ostrowski "TRANSTOM"

Legionów 14 A, 95-010 Stryków, powiat: zgierski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: prace elektryczne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stryków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zgierski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Stryków

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektryk* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia elektryczne

Nazwa pracodawcy: Tomasz Ostrowski "TRANSTOM"

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Adres pracodawcy:
Barona 10/10, 95-100 Zgierz, powiat: zgierski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: zgierski

Gmina pracodawcy: Zgierz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zgierz

Ulica pracodawcy: Barona

Numer budynku pracodawcy: 10

Nazwisko osoby zgłaszającej: Tomasz Ostrowski

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Podobne oferty pracy

ELEKTRYK - 2 000 - 3 500 PLN

Praca w branży przemysłu opakowaniowego. Obsługa, przeglądy maszyn i urządzeń produkcyjnych. Nauka serwisu, naprawy oraz regulacji maszyn i urządzeń.
QUICKPACK POLSKA Sp. z o.o. - 2016-01-13 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

konserwator elektryk, usuwanie awarii instalacji elektrycznych
Zakład Usługowo-Handlowy "REMGRUP" Józef Sobierański Żychlin - 2016-07-26 - Żychlin (łódzkie)

ASYSTENT - 997,4 PLN

- - zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zakładanie i prowadzenie dokumentów i ewidencji,- pisanie pism w edytorze tekstu,- prowadzenie rejestrów,- obsługiwanie urządzń biurowych: faks, telefon, ksero,- archiwizacja dokumentów,- prowadzenie listy adresowej i telefonicznej,- przygotowanie i organizacja spotkań,- kontakt z petentami,- prowadzenie korespondencji,- segregowanie dokumentów oraz korespondencji,- korzystanie z programów komputerowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Zgierz (łódzkie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA - od 1 850 PLN

asystent nauczyciela w szkole podstawowej, pomoc uczniowi posiadającemu orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

pomocnik murarza
Zakład Ogólnobudowlany Jarosław Wojtczak - 2016-09-14 - Zgierz (łódzkie)

ELEKTRYK - do 2 500 PLN

Wykonywanie instalacji elektrycznych
FIRMA BUDOWLANA NAD-BUD - 2016-08-25 - Gdańsk (pomorskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stazu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami Bhp i ppoż.,- zapoznanie ze specyfiką ŚDS, charakterystyką zaburzeń, schorzeń uczestników ŚDS,- wykonywania zabiegów w zakresie fizjoterapii,- prowadzenie niezbędnej dokumentacji,- systematyczna kontrola dokumentacji medycznej uczestników,- aktywny udział w innych zajęciach wspierająco-aktywizujących w ŚDS,- dbanie o powierzone mienie,- utrzymanie w nalezytym porządku pracowni,- inne prace zlecone przez kierownika w ramach stanowiska.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Wola Zbrożkowa (łódzkie)

ELEKTRYK - od 2 600 PLN

doświadczenie na ww stanowisku
EKO TECHNOLOGIE Błażej Maciejewski - 2016-09-16 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ELEKTRYK - od 1 750 PLN

montaż instalacji elektrycznych na halach
"MARBUD" Marcin Szałapski - 2015-12-07 - Sosnowiec (śląskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

szycie kąpielówek,kostiumów kapielowych.Szycie na owerlocku,dwóigła,stebnówka.
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Antoniew (łódzkie)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

składanie i pakowanie ciastek
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- pomoc w przygotowywaniu posiłków,- pobieranie z magazynu produktów spożywczych,- w okresie nieobecności kucharki porcjowanie potraw wg obowiązujących norm,- wydawanie obiadów.
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

ELEKTRYK - od 2 500 PLN

PRACE ELEKTRYCZNE
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO "ZACZYK" ZACZYK JACEK - 2015-12-08 - Dębica (podkarpackie)

prace elektryczne, specjalistyczne
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Poznań (wielkopolskie)

FREZER - 2 500 - 3 500 PLN

Obróbka detali zgodnie z rysunkiem technicznym
SAPO PRECISION Sp. z o. o.- Sp.k. - 2016-11-03 - Dąbrówka Wielka (łódzkie)

TECHNIK PLANOWANIA I ORGANIZACJI PRODUKCJI - od 2 400 PLN

zgodne ze stanowiskiem
EUROFOAM Polska Sp. z o.o. - 2016-06-20 - Zgierz (łódzkie)

RATOWNIK WODNY - od 1 850 PLN

Czuwanie nad bezpieczeństwem osób korzystających z pływalni, udzielanie pierwszej pomocy, kontrola stanu urządzeń oraz sprzętu zapewniającego bezpeczeństwo klientom, bieżące prowadzenie dziennika pracy oraz innych wymaganych dokumentów.
Stacja NOWA GDYNIA Sp. z o. o. - 2016-04-27 - Zgierz (łódzkie)

ELEKTRYK - od 3 700 PLN

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za uruchomienia, przeglądy i remonty bieżące maszyn i urządzeń.
MRGARDEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-07-06 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

HANDLOWIEC-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż detaliczna,obsługa komputera w zakresie wprowadzania towaru, sprzedaży,drukowanie faktur, obsługa drukarki fiskalnej aktualnanie panelu informatycznego, skanowanie kodów towaru,wykładanie towaru , zamawianie towaru, załatwianie reklamacji , wymiana asortymentu
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

STYLISTA FRYZUR - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- doradztwo klientom w wyborze strzyżenia i fryzury,- dopasowanie fryzury do kształtu twarzy,- wybór nietradycyjnych technik i dobór kolorystyki do twarzy klientek, - dobór i doradztwo klientom kosmetyków do pielęgnacji włosów itp.
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Ozorków (łódzkie)

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- przeprowadzenie wywiadu i badania funkcjonalnego dla potrzeb ustalenia programu usprawniania,- sporządzanie programu usprawniania,- realizowanie zabiegów fizjoterapeutycznych w zakresie: fizykoterapii, kinezyterapii, masazu,- prowadzenie dokumentacji medycznej.
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Zgierz (łódzkie)

INTROLIGATOR - od 1 000 PLN

obsługa maszyny do kaszerowania, prace ręczne
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Zgierz (łódzkie)

OPERATOR - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn do produkcji włóknin
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Zgierz (łódzkie)

SZWACZKA - od 2 775 PLN

szycie odzieży
IRPOL - 2015-11-27 - Ozorków (łódzkie)

ELEKTRYK - do 2 100 PLN

-Prace instalacyjne,-Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 602-477-196.
Aleksander Szafrański - Instalatorstwo Wod. Kan. CO i Gaz. Ślusarstwo - 2016-01-26 - Tczew (pomorskie)

obsługa urządzeń i maszyn elektrycznych
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Prudnik (opolskie)

SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

obsługa transakcji handlowych, realizacja planów sprzedażowych, utrzymywanie kontaktów z kontrahentem
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Zgierz (łódzkie)

ELEKTRYK - od 2 000 PLN

projektowanie instalacji elektr., montaż szaf
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed