Praca ELEKTRYK Sławków FUDMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Miejsce pracy:
41-260 Sławków, powiat: będziński, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
-prace przy urządzeniach elektrycznychokres próbny 1 miesiąc, praca na terenie Śląska

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sławków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: będziński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sławków

Zawód: technik elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Technik elektryk* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: SEP 1 KV

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy:
FUDMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Groniec 62c, 41-260 Sławków, powiat: będziński, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: będziński

Gmina pracodawcy: Sławków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sławków

Ulica pracodawcy: Groniec

Numer budynku pracodawcy: 62c

Profil działalności pracodawcy:
NAPRAWA I KONSERWACJA MASZYNDZIAŁALNOŚĆ PRZEWAŻAJĄCAPRODUKCJA KONSTRUKCJI METALOWYCH I ICH CZĘŚCIOBRÓBKA MECHANICZNA ELEMENTÓW METALOWYCHNAPRAWA I KONSERWACJA URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCHROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ LINII TELEKOMUNIKACYJNYCH I ELEKTROENERGETYCZNYCHWYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCHWYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCHTRANSPORT DROGOWY TOWARÓWKUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEKDZIAŁALNOŚĆ POMOCNICZA ZWIĄZANA Z UTRZYMANIEM PORZĄDK

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Zawód wykonywany przez pracownika: technik elektryk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 23.11.2015