Praca ELEKTRYK Police kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
Montaż i demontaż instalacji elektrycznycvh i fotowoltaicznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Police

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: policki

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 28.02.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Policach

Kościuszki 5, 72-010 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: policki

Gmina pracodawcy: Police

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Police

Adres strony pracodawcy: www.megalux.com.pl

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Policach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 07.04.2016

Podobne oferty pracy

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

SPRZEDAWCA (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Zabrze (śląskie)

MELIORANT - od 1 850 PLN

konserwacja urządzeń melioracyjnych na terenie gminy Żuromin
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Żuromin (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Kontakty telefoniczne z klientami, wystawianie faktur, uzupełnianie dokumentów, przygotowywanie zestawień, przygotowywanie materiałów na spotkania z klientami
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Kraków (małopolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

pomoc w opiece
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Borzęcice (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Strzelno (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK SEKRETARIATU W SIEDZIBIE ZARZĄDU - od 1 500 PLN

Obsługa oraz prowadzenie dokumentów Sekretariatu Związku Archiwizacja dokumentów Obsługa komputera oraz urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Nowe Czarnowo (zachodniopomorskie)

ELEKTRYK - od 3 000 PLN

montaż instalacji elektrycznych na budowach stacji paliw
PETROSERWIS Piotr Pakulski - 2017-01-24 - Jastrowie (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż art. przemysłowych, rolniczych
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Kliczków Wielki (łódzkie)

KIEROWCA- MONTER MEBLI - od 1 850 PLN

praca przy oklejaniu krawędzi krzywoliniowych na maszynie
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Ruda (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

ŚLUSARZ DPP PS 1,2,3, DŁ, > 50 R.Z - od 1 850 PLN

prace ślusarskie
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Wągrowiec (wielkopolskie)

POKOJOWA-STAŻ - 997,4 PLN

pokojowa-hotel, obiekty sportowe-wg zakresu obowiązków pracodawcy
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Kościelisko (małopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 875 PLN

Sprzątanie na budowach, mycie okien, czyszczenie sprzętu budowlanego. Ekipa budowlana porozumiewa się jedynie w języku ukraińskim.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Płock (mazowieckie)

POZOSTALI URZĘDNICY DO SPRAW PODATKÓW - 997,4 PLN

- ewidencjnowanie dokumentów;- prowadzenie wymaganych ewidencji i rejestrów;- archiwizowanie dokumentów;- wykonywanie prac kancelaryjnych;- obsługa aplikacji informatycznych
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Oświęcim (małopolskie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Kurzętnik (warmińsko-mazurskie)

MANIKIURZYSTKA - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 200 PLN

obsługa klientów hurtowych i detalicznych z Wietnamu
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

mycie naczyń, obieranie warzyw, przygotowywanie prostych posiłków, gotowanie, zmywanie, sprzątania
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Frombork (warmińsko-mazurskie)

DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO - 997,4 PLN

Prowadzenie kart pracy kierowców i rozliczanie czasu pracy, analiza zużycia paliwa, prowadzenie książki dyspozycyjnej, ustalenie harmonogramów przewozów, weryfikacja kart drogowych oraz koordynacja pracy autobusów.
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Mielec (podkarpackie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

Pomocniczy robotnik budowlany
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Szydłowiec (podkarpackie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - do 1 850 PLN

Wykonywanie czynności polegających na utrzymaniu terenów zielonych.
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Horyniec-Zdrój (podkarpackie)

Sprzedaż towarów, obsługa klientów, obsługa kas fiskalnych, wag, rozkładanie towarów, przyjmowanie dostaw.
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Warlubie (kujawsko-pomorskie)

POMOC DOMOWA M/K - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Warszawa (mazowieckie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

zg
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Lubicz Górny (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR-STAŻ - 997,4 PLN

kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników w zakresie umów o pracę oraz umówcywilno-prawnych, prowadzenie dokumentacji personalnej, naliczanie wynagrodzeń, rozliczenia z ZUS, US, GUS, PFRON
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Zakopane (małopolskie)

INTROLIGATOR - od 13 PLN

Obsługa maszyn introligatorskich, pakowanie, klejenie, falcowanie, umiejętność pracy z różnymi materiałami introligatorskimi.Mile widziane doświadczenie zawodowe i znajomość obsługi maszyn introligatorskich.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Sulejówek (mazowieckie)

STOLARZ/OPERATOR PIŁY - od 10 PLN

Obsługa piły, rozcinanie płyt na mniejsze elementy, zbijanie skrzyń drewnianych
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Mąkolno (wielkopolskie)

WIZAŻYSTKA / STYLISTKA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Ostrołęka (mazowieckie)