Praca ELEKTRYK Mściszewice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Mściszewice, powiat: kartuski, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- projektowanie instalacji i sieci elektrycznych- montaż instalacji zgodnie z dokumentacją techniczną- wykonywanie przeglądów technicznych- konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych- wykonywanie pomiarów- napraw linii napowietrznych i kablowych- naprawa układów automatyki

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mściszewice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kartuski

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Mściwoja II 4, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie, badanie lekarskie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kartuski

Gmina pracodawcy: Kartuzy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kartuzy

Ulica pracodawcy: Mściwoja II

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ELEKTROMONTER (DOPOSAŻENIE) - od 2 000 PLN

wykonywanie prac elektroinstalacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Siedlęcin (dolnośląskie)

STAŻ - REFERENT - 997,4 PLN

pon- pt 7-15
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Opole (opolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Jarosław (podkarpackie)

POMOCNIK MLECZARSKI - 997,4 PLN

Przygotowywanie zgodnie z wytycznymi surowców do produkcji różnych wyrobów mleczarskich.
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Strzałkowo (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

PAKOWACZ - od 13 PLN

Pakowanie towarów, obsługa procesu logistycznego, obsługa maszyn i urządzeń. Praca 40 godzin/tyg.; od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Rybie (mazowieckie)

MANIKIURZYSTKA - 997,4 PLN

- zapoznanie się z podstawowymi przepisami dotyczącymi pracy w gabinecie oraz przepisami BHP i p.poż.,- obsługa klienta w zakresie pielęgnacji dłoni i zdobnictwa,- wykonywanie zabiegów pielęgnacji dłoni tj. manikiur klasyczny, biologiczny, hybrydowy, japoński, żelowy,- wykonywanie zabiegów parafinowych na dłonie oraz masaż,- utrzymanie porządku w gabinecie oraz na stanowisku pracy,- obsługa klienta: sprzedaż preparatów oraz umawianie wizyt,- udzielanie informacji dla klienta w zakresie wykonywanych zabiegów.
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Słupca (wielkopolskie)

RZEŹNIK-WĘDLINIARZ - od 2 000 PLN

Produkcja kiełbas i wyrobów wędliniarskich
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Sława (lubuskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

prace porządkowe na terenie zakładu i wokół zakładu
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Nowa Kornica (mazowieckie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

Zgodny z dołączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Żywiec (śląskie)

WOŹNY - od 1 850 PLN

dbanie o porzadek w pomieszczeniach, sprzatanie sal
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Michów (lubelskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

sprzedaż artykułów spożywczo - przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Kazimierza Wielka (świętokrzyskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie i podawanie zamówień, inkasowanie należności. Mile widziane doświadczenie zawodowe.
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Kępno (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Identyfikowanie potencjalnych klientów (ukierunkowanie na rynek wschodni);prowadzenie rozmów handlowych z klientami biznesowymi; realizacja zamówień; sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy.
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Łódź (łódzkie)

STOLARZ LUB POMOCNIK STOLARZA - od 1 750 PLN

Zakład stolarski, produkcja mebli różnych, kuchnie itp., montaż, cięcie i oklejnowanie
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Koszalin (zachodniopomorskie)

SEKRETARKA - od 1 850 PLN

Obsługa sekretariatu.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Chorzów (śląskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Szymany (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE - 997,4 PLN

opieka nad dziećmi w szkole
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Płońsk (mazowieckie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 200 PLN

utrzymywanie w czystości stanowiska pracy, sprawdzanie i pakowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 000 PLN

obsługa klienta, przyjęcie i przygotowanie towaru do sprzedaży, ekspozycja, dbanie o porządek w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

ROZBIERACZ - WYKRAWACZ - od 2 000 PLN

Rozbieranie na części ćwiećtusz wołowych, ręcznie oraz na taśmie rozbiorowej za pomo0cą pił, wykrawanie za pomocą różnych rodzjaów noży, sortowanie mięsa i tluszczów pochodzących z obróbki elementów na wędzonki lub elementów handlowych na klasy w zależności od barwy mięsa, ścięgnistości, zawartości tkanki tłuszczowej , przekrwień; klasyfikowanie otrzymanych w wyniku wykrawania tłuszczy, kości, żył na poszczególne klasy, rozbieranie ośrodków wszystkih rodzajów zwierząt rzeźnych, skórowanie ręczne i mechaniczne, ostrzenie i konserwowanie narzędzi stosowanych przy rozbiorze i wykrawaniu (piły, noże, musaty).
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Lisków (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA- REFDO30 - od 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, układanie towaru na półkach, utrzymanie czystości miejsca pracy, obsługa klientów, przyjmowanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Wrzesiny (lubuskie)

TAPICER - od 1 850 PLN

Produkcja mebli tapicerowanych.
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Tabor Wielki (wielkopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą pow. 3,5 t, nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem, przestrzeganie przepisów transp. drog.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Bukowice (dolnośląskie)

LABORANT-KONTROLER JAKOŚCI - od 1 850 PLN

ocena jakościowa produktów gotowych na zgodność ze specyfikacją,prowadzenie zapisów produkcyjno – jakościowych,kontrola jakości pakowania i etykietowania wyrobów,kontrola inspekcyjna w toku produkcji, kontrola stanu higienicznego zakładu,kontrola jakościowa dostaw surowca świeżego i produktów importowanych, środków pomocniczych oraz opakowań,kontrola etykietowania i opieczętowania dostaw,wykonywanie pomiarów komponentów przy pomocy takich narzędzi jak: suwmiarka, waga analityczna, waga techniczna, suszarka, pH-metr,udział w audytach klientów i audytach wewnętrznych oraz szkoleń wewnątrzzakładowych,aktualizacja istniejącej dokumentacji zakładowej,współpraca z technologiem żywności, kierownikiem produkcji, kierownikiem magazynu oraz działem sprzedaży,
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Jastrowie (wielkopolskie)

OPERATOR WALCARKI I PRASY-KLASYFIKATOR - od 1 850 PLN

obsługa walcarki i prasy, klasyfikowanie łuszczki
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Chełmek (małopolskie)

KONTROLER JAKOŚCI - od 1 850 PLN

pracownik odpowiedzialny będzie zakontrolę jakości przygotowanych elementów produktów i dokonywanie drobnych poprawek,modyfikację form
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Częstochowa (śląskie)

Wybierz miejscowość