Praca ELEKTRYK Lipusz Przedsiębiorstwo Budowlane "DOMIX" Jolanta Żywicka

Stanowisko: ELEKTRYK

Wynagrodzenie: od 2 500 PLN

Zakres obowiązków: Brak danych

Data publikacji: 2016-08-23

Lokalizacja: Lipusz (pomorskie)

Pracodawca: Przedsiębiorstwo Budowlane "DOMIX" Jolanta Żywicka

WYZWOLENIA 4B, 83-424 Lipusz, powiat: kościerski, woj: pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lipusz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kościerski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lipusz

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: elektryk*

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Budowlane "DOMIX" Jolanta Żywicka

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Brak danych.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kościerski

Gmina pracodawcy: Lipusz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lipusz

Ulica pracodawcy: WYZWOLENIA

Numer budynku pracodawcy: 4B

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Podobne oferty pracy

ELEKTRYK - od 925 PLN

podstawowe czynności elektryka, montaż instalacji elekrycznych oraz naprawa
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Lipki (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

FHU KASIA Katarzyna Korda - 2016-09-08 - Łubiana (pomorskie)

ELEKTRYK - do 2 540 PLN

Prace elektryczne, obsługa agregatów prądotwórczych, obsługa UPS.
Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku - 2016-07-21 - Gdańsk (pomorskie)

ELEKTRYK - 3 000 - 4 000 PLN

wykonywanie robót elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Żywiec (śląskie)

ELEKTRYK - od 2 000 PLN

Opieka nad infrastrukturą obiektu
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - 2017-03-07 - Tychy (śląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 3 000 PLN

prace porządkowe i rozwożenie pieczywa
Piekarnia Cukiernia B. i J. Jarzębińscy sp.j. - 2017-03-24 - Kościerzyna (pomorskie)

ELEKTRYK - od 17,84 PLN

Znajomość czytania schematów, wykonywanie szaf sterowniczych, uruchamianie urządzeń.Mile widziane doświadczenie w zawodzie.
HEMAR Marcin Heromiński - 2017-10-10 - Rzeczków-Kolonia (mazowieckie)

ELEKTRYK - od 2 700 PLN

prace elektryczne, elektromonterskie, serwisowe oraz ogólnobudowlane przy kładzeniu kabli i kanalizacji kablowych
PHU Fast s.c - 2017-06-29 - Zielona Góra (lubuskie)

Montowanie szaf sterowniczych, przenośników magazynowych.
Regalux Sp. z o.o. - 2016-05-13 - Chojnice (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Piwonia Sp. z o.o. - 2016-08-31 - Kościerzyna (pomorskie)

ELEKTRYK - od 2 500 PLN

Dbanie o narzędzia , wykonywanie prac elektrycznych zgodnie ze zleceniem.
REMONTY DLA KAŻDEGO / POLSKA MARCIN KUBIAK - 2015-12-02 - Gdańsk (pomorskie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

Konserwowanie istniejących instalacji elektrycznych oraz diagnozowanie, wykrywanie i usuwanie uszkodzeń, instalowanie maszyn i urządzeń elektrycznych
NATURA Sp.J. - 2016-07-01 - Bełżec (lubelskie)

ELEKTRYK - od 4 000 PLN

prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych montaż instalacji elektrycznych montaż urządzeń elektrycznych
ELEKO Norbert Feledyn - 2017-06-20 - Wola Malkowska (świętokrzyskie)

ELEKTRYK - od 2 200 PLN

naprawa domofonów, usterek elektrycznych, montaż nowej instalacji elektrycznej
Towarzystwo Budownictwa Społecznego ZŁOTNICKI Spółka z O.O. - 2016-07-21 - Zduńska Wola (łódzkie)

instalacje elektryczne
Weco Instal Duda Andrzej - 2016-10-17 - Bytom (śląskie)

ELEKTRYK - od 2 400 PLN

montaż układów sterowania pieców piekarniczych, przeglądy techniczne, diagnostyka i naprawa urządzeń przemysłu piekarniczego, instalowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych, utrzymanie w należytym stanie technicznym maszyn i urządzeń produkcyjnych
GIKO Sp. z o.o. - 2016-02-02 - Tarnowskie Góry (śląskie)

ELEKTRYK - 3 000 - 5 000 PLN

zgodny
PEOPLE INNOVATION POLSKA Sp. z o.o. - 2016-08-18 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

•Organizacja kompleksowych usług spedycyjnych dla Klientów w relacjach międzynarodowych i krajowych•Planowanie i organizacja przewozów międzynarodowych i krajowych•Ustalanie warunków transportu•Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami i klientami oraz optymalizacja kosztów spedycyjnych•Zapewnienie wysokiej jakości usług świadczonych naszym Kontrahentom
Botrans sp. z o.o. - 2016-10-10 - Kościerzyna (pomorskie)

Montaż i demontaż instalacji elektrycznycvh i fotowoltaicznych
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Police (zachodniopomorskie)