Praca ELEKTRYK Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Usługi elektryczne, pomoc przy sprzedaży

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

MURARZ - od 1 850 PLN

praca na budowie w Krakowie
PAŁKA Zbigniew Zakład Ogólnobudowlany - 2016-04-28 - Kraków (małopolskie)

WIERTACZ - od 3 500 PLN

OBSŁUGA WIERTNICY, SONDY DYNAMICZNEJ, PRZEWÓZ SPRZĘTU POTRZEBNEGO DO WIERCEŃ;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE TECHNICZNE, UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI WIERTNICY, SONDY DYNAMICZNEJ, MILE WIDZIANE PRAWO JAZDY KAT.B, 5 LAT DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Szczecin (zachodniopomorskie)

HANDLOWIEC - do 2 000 PLN

wykształcenie średnie, znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego, znajomość branży kamieniarskiej, nawiązywanie kontaktów handlowych na terenie byłych republik ZSRR, znajomość języków konieczna ze względu na pozyskiwanie nowych klientów na Ukrainie, Rosji oraz innych,
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Ząbki (mazowieckie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

Obróbka ręczna lub ręczno-maszynowa metali
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 000 PLN

Cięcie sadu, zbiór i sortowanie owoców, sadzenie i wiązanie drzewek, stawianie rusztowań, rozkładanie nawodnienia.
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Mała Wieś (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Magazynier
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Nielbark (warmińsko-mazurskie)

KONSULTANT HANDLOWY - od 2 600 PLN

prowadzenie wstępnych konsultacji handlowych, przygotowywanie wstępnych ofert handlowych w języku tureckim, reklama firmy
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POKOJOWA - od 2 000 PLN

Pomoc w sprawowaniu opieku nad mieszkańcami, utrzymanie czystości w pomieszczeniach mieszkalnych i ogólnodostępnych, dbanie o higienę mieszkańców, podawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Sieradz (łódzkie)

MASZYNISTA OFFSETOWYCH - do 2 200 PLN

obsługa maszyn drukujących arkuszowych i rolowychpraca na umowę na czas nieokreślony, praca na dwie zmiany w godzinach 6:00-14:00, 14:00-22:00oferta dostępna w sali F
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Święta Katarzyna (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 1 850 - 1 900 PLN

Prace gospodarcze, porządkowe, budowlane i inne zlecone na terenie gminy Wilkowice. Praca jednozmianowa, w godz. 7.00-15.00. Oferta skierowana do osób zarejestrowanych w PUP, z ustalonym II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Wilkowice (śląskie)

POMOC LABORATORYJNA - od 2 057,97 PLN

Mycie i czyszczenie szkła laboratoryjnego.
WESSLING POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-15 - Kraków (małopolskie)

KUCHARZ - od 950 PLN

Gotowanie, wydawanie posiołków
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Stare Babice (mazowieckie)

MALARZ BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Malowanie pomieszczeń.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Żukowo (pomorskie)

MAGAZYNIER I PAKOWACZ TOWARU - od 1 850 PLN

załadunek i rozładunek towaru z samochodów dostawczych, sprawdzanie prawidłowości pakowanego/rozpakowywanego towaru z dokumentami PZ i WZ, układanie towaru w magazynie, szykowanie towaru do wysyłki w hurtowni
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Kąkolewo (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 900 PLN

prace porządkowe w gospodarstwieopieka nad terenami zielonymi
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Leszno (wielkopolskie)

OPERATOR CNC - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Szydłowiec (mazowieckie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 1 850 PLN

- przygotowywanie ofert- zawieranie polis ubezpieczeniowych
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Cięcina (śląskie)

KIEROWNIK MAGAZYNU - do 925 PLN

wykształcenie średnie, staz pracy min. 2 lata na w/w stanowisku, planowanie, organizowanie oraz kontrola pracy na magazynie, organizowanie pracy personelu, odpowiedzialność za reklamację towaru,
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Marki (mazowieckie)

KUCHARKA ST(FP) - 997,4 PLN

przygotowanie posiłkówgotowaniepodawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK DZIAŁU SPA - od 2 100 PLN

wykonywanie zabiegów SPA ( obsługa sauny, obsługa tężni solankowych), obsługa klientow SPA
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA POJAZDÓW - od 1 850 PLN

mycie i sprzątanie autobusówosoba z orzeczonym stopniem niepełnosprawności
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Rzeszów (podkarpackie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

Przyjmowanie, obieg i archiwizacja dokumentacji. Przygotowywanie materiałów tekstowych, obsługa sekretariatu.
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

TYNKARZ DPC ALG - od 2 000 PLN

DPC tynkowanie
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Wągrowiec (wielkopolskie)

KUCHARZ CHIŃSKI - od 2 400 PLN

tworzenie listy zaupów, przygotowywanie dań kuchni chińskiej
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNO-BIUROWA - od 2 000 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

PIONKI-AGENT UBEZPIECZENIOWY-STAŻ - 997,4 PLN

Obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Pionki (mazowieckie)

MAGAZYNIER - ZOBOWIAZANIE PO STAŻU - od 1 850 PLN

wg załącznika
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)