Praca ELEKTRYK Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Usługi elektryczne, pomoc przy sprzedaży

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

WYCHOWAWCA - 997,4 PLN

Wychowawca dzieci w przedszkolu
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

KASJER/KA - 2 035 - 2 500 PLN

WYMAGANIAWYKSZTAŁCENIA ZAWODOWE, AKTUALNA KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH,
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOC KELNERA - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Opoczno (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI - 997,4 PLN

1. Planowanie i optymalizacja procesów logistycznych.2. Koordynowanie prac kierowców.3. Monitorowanie procesów transportowych.4. Analizowanie i kontrolowanie kosztów logistycznych.5. Zapewnienie terminowego wykonywania zleceń.6. Kreowanie nowych i optymalizowanie istniejących rozwiązań w obszarze logistyki.7. Sporządzanie raportów.8. Wspieranie działu sprzedaży.9. Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.10. Inne zlecone prace.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Gdańsk (pomorskie)

SZLIFIERZ FRONTÓW - 997,4 PLN

szlifierz frontów STAŻ
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Nowe Pole (warmińsko-mazurskie)

RZEŹNIK - od 1 850 PLN

Rzeźnik
kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Mońki (podlaskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 750 PLN

Obsługa maszyny do mycia posadzki,sprzatanie na terenie zakładu.
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Zgierz (łódzkie)

MŁODSZY OPIEKUN (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Zabrze (śląskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Bydlin (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Zambrów (podlaskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

Wsparcie dziecka w bieżącej pracy podczas zajęć edukacyjnych adekwatnie do potrzeb wynikających z niepelnosprawnością. Pomoc nauczycielowi, realizacja czynności opiekuńczych.
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Szczebrzeszyn (lubelskie)

POMOC KELNERA - od 2 000 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Gniezno (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - 997,4 PLN

wg harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Kraków (małopolskie)

INŻ. ELEKTRYK(NR 8591) - od 2 500 PLN

Projektowanie instalacji i sieci elektrycznych, montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną; instalowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych, wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacja oraz naprawa instalacji,wykonywaniem przeglądów technicznych, konserwacja oraz naprawa linii napowietrznych i kablowych.Jednocześnie do zadań kierownika należeć będzie szukanie nowych zleceń, nadzór nad całą ekipą pracowników itp.
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MALARZ - od 11,6 PLN

Poprawne zgodne z WTO malowanie odlewów,kontrola wizualna jakości odlewów,przestrzeganie terminowej realizacji produkcji
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Kutno (łódzkie)

POMOCNIK KUCHARZA - od 2 200 PLN

pomoc w przygotowaniu i podawaniu potraw, napoi i deserów z zakresu kuchni bengalskiej i tureckiej, prace porządkowe na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Poznań (wielkopolskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

obsługa kasy fiskalnej, dbanie o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów, obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy DINO, dbanie o czystość i porządek na markecie, praca w zespole.
kontakt przez PUP - 2015-12-17 - Krotoszyn (wielkopolskie)

BROKER INFORMACJI - od 13 PLN

pozyskiwanie danych ze źródeł informacji z rynku indyjskiego, obsługa relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami z Indii, sporządzanie raportów i baz danych klientów z Indii
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ASYSTENT KIEROWNIKA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Cigacice (lubuskie)

FAKTURZYSTKA - od 1 850 PLN

WYSTAWIANIE SPRZEDAŻOWYCH FAKTUR VAT, PARAGONÓW SPRZEDAŻY, OBSŁUGA KLIENTÓW, PRZYJMOWANIE KORESPONDENCJI, PILNOWANIE TERMINOWYCH PŁATNOŚCI NALEŻNOŚCI I ZOBOWIĄZAŃ.
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Opoczno (łódzkie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY - 997,4 PLN

1. Nabycie wiedzy z zakresu ustalania obowiązku ubezpieczenie, wydawania decyzji o podleganiu i wyłączaniu z ubezpieczenia społecznego rolników, prowadzenia ewidencji ubezpieczonych.2. Nabycie wiedzy z zakresu ustalania prawa do świadzczeń, wypłata świadczeń krótkoterminowych.3. Nabycie wiedzy z zakresu rozliczania składek na ubezpieczenie społeczne rolników, prowadzenia ewidencji okresów podlegania ubezpieczeniu i opłacania składek.4. Nabycie wiedzy z zakresu wzywania osób na badania do celów orzecznictwa lekarskiego, kompletowanie dokumentów z zakresu orzecznictwa.5. Nabycie wiedzy z zakresu prawidłowej archiwizacji dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Łęczyca (łódzkie)

OPIEKUN FINANSOWY - od 2 000 PLN

Pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów w zakresie świadczonych usług, dokonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych, aktywna sprzedaż produktów finansowych, udział w akcjach marketingowych, sporządzanie dokumentacji w zakresie świadczonych usług, kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Głuchołazy (opolskie)

MAGAZYNIER Z OBSŁUGĄ SKANERA - od 2 000 PLN

Kompletacja towaru ze skanerem. Rozładunek, załadunektowaru na palety, etykietowanie towaru.Umowa zlecenie na okres 1 roku.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Łódź (łódzkie)

1452U PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Mniszek (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Doradca klienta sklep Carefour
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Lubsza (opolskie)

RECEPCJONISTA - od 1 900 PLN

prowadzenie recepcji toru, sprzedaz biletów oraz artykułów z bistro, dbanie porządek w recepcji oraz części socjalnej,
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Piła (wielkopolskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Zapoznanie z obowiązującymi przepisami prawa wewnętrznego, tj. Regulaminem Organiazacyjnym, Regulaminem pracy i Służby, Instrukcją kancelaryjną i Jednolitym Rzeczowym Wykazem Akt. Prowadzenie sekretariatu Komendanta Powiatowego PSP . Prowadzenie Kancelarii Ogólnej -obieg dokumentów, przyjmowanie, rejestrowanie, rozdzielanie pomiędzy komórki organizacyjne, wysyłanie korespondencji. Pomoc w realizacji zadań kancelaryjnych innym komórkom organizacyjnym ( segregowanie, rejestrowanie dokumentacji w teczkach rzeczowych).
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Pułtusk (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - 1 850 - 2 000 PLN

Prace przy robotach ziemnych i wycinka krzewów. Praca na terenie województwa opolskiego. Pracodawca zapewnia dojazd do miejsca pracy.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Regulice (opolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 000 PLN

Prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Radwan (świętokrzyskie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

lakiernik samochodowy
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Krzyszkowice (małopolskie)