Praca ELEKTRYK Bodaczów Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie sp. z o.o.

Miejsce pracy:
22-460 Bodaczów, powiat: zamojski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Obsługa urządzeń rozdzielczych i elektrycznych zakładu, układu sterującego, montaż konserwacja oraz naprawa instalacji elektrycznych, nadzór pracy transformatorów 15/6 kV, 15/04kV, 6/04V baterii kondensatorów do kompensacji mocy biernej oraz baterii stacyjne akumulatorów 110V. Dbanie o prawidłowe parametry przesyłanej energii elektrycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zabezpieczenie od strony elektrycznej podczas napraw i usuwania awarii urządzeń technologicznych, prace kontrolno-pomiarowe, opracowywanie wyników pomiarów instalacji piorunochronnych, instalacji ochrony od porażeń i rezystancji izolacji przewodów. Nadzór pracy sprężarek powietrza i instalacji powietrznej. Dokonywanie odpowiednich przełączeń ruchowych w celu zabezpieczenia ciągłości pracy urządzeń.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bodaczów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zamojski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Szczebrzeszyn

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia SEP do 1 kV

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: umiejętność obsługi komputera

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: umiejętność czytania rysunku technicznego

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie w zawodzie min. 2 lata na stanowisku Elektryk, Elektromonter.

Nazwa pracodawcy: Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: zamojski

Gmina pracodawcy: Szczebrzeszyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bodaczów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*