Praca ELEKTRYK-KONSERWATOR Bielawa Firma Budowlana Marcin Olczyk

Miodowa 5, 58-260 Bielawa, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
naprawa i konserwacja instalacji elektrycznej wewnętrznej zasilającej i oświetleniowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 300 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
brutto, praca pn-pt w godz. 7:00-15:00, miejsce wykonywania pracy-Bielawa, Pieszyce, Dzierżoniów

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. godz

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK-KONSERWATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bielawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dzierżoniowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bielawa

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 300 PLN/godz

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: SEP E do 1 kV

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Elektryk*

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie min. zasadnicze zawodowe o kierunku elektryk, mile widziane doświadczenie zawodowe, mile widziane prawo jazdy kat. B, wymagane uprawnienia SEP do 1 kV, znajomośc podstawowych zasad naprawy instalacji elektrycznych

Nazwa pracodawcy: Firma Budowlana Marcin Olczyk

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt osobisty

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: dzierżoniowski

Gmina pracodawcy: Bielawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bielawa

Ulica pracodawcy: Miodowa

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy:
Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*