Praca ELEKTRYK Huta-Dąbrowa HUTA SZKŁA GOSPODARCZEGO Tadeusz Wrześniak Spółka z o.o.

Hutnicza 5, 21-470 Huta-Dąbrowa, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
przegląd zabezpieczeń przeciwzwarciowych, montowanie, demontowanie elektrycznych urządzeń technicznych stanowiących wyposażenie zakładu pracy oraz wykonywanie drobnych prac montersko-ślusarskich związanych z naprawą sprzętu elektrycznego, wykonywanie, przebudowywanie, wykrywanie i usuwanie uszkodzeń instalacji elektrycznych w zakładzie pracy oraz instalowanie nowych punktów odbioru energii elektrycznej.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Huta-Dąbrowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łukowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Krzywda

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 08.06.2019

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Elektromonter (elektryk) zakładowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: SEP do 1 kV

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie min. zawodowe elektryczne, staz pracy min 3 m-ce, uprawnienia SEP do 1 kV

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 3

Nazwa pracodawcy:
HUTA SZKŁA GOSPODARCZEGO Tadeusz Wrześniak Spółka z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Adres pracodawcy:
33-156 Ładna 30 A, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tarnowski

Gmina pracodawcy: Skrzyszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ładna

Numer budynku pracodawcy: 30 A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*