Praca ELEKTRYK/ELEKTROMECHANIK Kartoszyno AGRO-FISH Sp. z o.o.

Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego na lustra łazienkowe.

Żarnowiecka 2, 84-110 Kartoszyno, powiat: pucki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Bieżące naprawy oraz modernizacja instalacji elektrycznych maszyn i urządzeń, przegląd i utrzymanie maszyn w ruchu, konserwacja maszyn, odpowiedzialność za zachowanie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przestrzeganie przepisów ppoż. Wymagania: wyksztalcenie o profilu elektrycznym, staż pracy mile widziany ale nie konieczny, uprawnienia: świadectwo kwalifikacji zawodowej (grupa SEP do 1 kV) prawo jazdy kat. B. pierwsza umowa o pracę na okres próbny, następna na czas określony. Proponowana stawka za wynagrodzenie obowiązuje przy umowie na okres próbny. Przy umowie na czas określony Pracodawca zapewnia wyższą stawkę. Forma kontaktu z Pracodawcą: telefoniczna: 58-676-71-60, osobiście w godz. 7-15, e-mail: sekretariat (at) agro-fish.pl Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny Gniewino

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12,5 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK/ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kartoszyno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pucki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Krokowa

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12,5 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: SEP do 1 kV

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. B

Nazwa pracodawcy: AGRO-FISH Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Forma kontaktu z Pracodawcą: telefoniczna: 58-676-71-60, osobiście w godz. 7-15, e-mail: sekretariat (at) agro-fish.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: pucki

Gmina pracodawcy: Krokowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kartoszyno

Ulica pracodawcy: Żarnowiecka

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*