Praca ELEKTRYK Grom kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Grom, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodnie z zawodem

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: szczycieński

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 20.06.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Wincentego Pola 4, 12-100 Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: szczycieński

Gmina pracodawcy: Szczytno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szczytno

Ulica pracodawcy: Wincentego Pola

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

STAŻ/PO WER/ - PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

FRYZJER DAMSKO - MĘSKI - od 1 850 PLN

wykonywanie usług fryzjerskich
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK PRAC PROSTYCH - od 1 850 PLN

wykonywanie prac porządkowych, prace pielęgnacyjne terenów zieleni; bieżące remonty dróg gminnych; drobne remonty obiektów komunalnych itp.
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Zawichost (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

Sprzedaż artykułów spożywczo-przemysłowych.
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Skokówka (lubelskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA ARABSKIEGO - od 1 500 PLN

Prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych; zapewnienie odpowiednich środków dydaktycznych; dopasowanie tematyki, sposobu prowadzenia zajęć.
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Łódź (łódzkie)

INSTALATOR SIECI WODNYCH - od 3 000 PLN

Instalator sieci wodnych. Dyspozycyjność 8:00-18:00, 168 godzin w miesiącu.
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Wrocław (dolnośląskie)

KIEROWCA WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 850 PLN

obsługa wózka widłowego, prace tokarskie i ślusarskie
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Miłoradz (pomorskie)

PROTETYK SŁUCHU - od 925 PLN

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA KLIENTÓW W ZAKRESIE PROTETYKI SŁUCHU, DOBÓR SPRZEDAŻ APARATÓW SŁUCHOWYCH, WYMAGANIAWYKSZTAŁCENI MIN. ŚREDNIE, CERTYFIKAT LUB DYPLOM POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJE
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPECJLAISTA DS FINANSOWO-KADROWYCH - STAŻ - 997,4 PLN

pomoc przy prowadzeniu akt osobowych, przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudneiniem, organizacja dokumentacji kadrowo-płacowej, sporządzanie faktur
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Trzebinia (małopolskie)

ZAMIATACZ - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Białogard (zachodniopomorskie)

RECEPCJONISTKA - 997,4 PLN

Obsługa komputera, utrzymanie stałych i pozyskiwanie nowych klientów. Tworzenie ofert turystycznych. Meldowanie gości obsługa komputera. Redagowanie pism. Raporty, zestawienia sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Jastrzębia Góra (pomorskie)

SPEDYTOR K/M - od 5 650 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Warszawa (mazowieckie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Lelis (mazowieckie)

ASYSTENT ZARZĄDU - od 2 000 PLN

Prowadzenie ewidencji pism, obsługa komputera, redagowanie pism, obsługa centrali, przyjmowanie interesantów, organizacja zebrań i narad Zarządu, prowadzenie terminarza Zarządu.
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

MŁODSZY BIBLIOTEKARZ - 997,4 PLN

Wykonywanie czynności bibliotecznych, przygotowywanie nowości bibliotecznych do udostępniania czytelnikom, konserwacja materiałów bibliotecznych, systematyczna akcesja pism, prowadzenie ewidencji odwiedzin i wypożyczeń, sporządzanie statystyk dziennych i miesięcznych odwiedzin i wypożyczeń, udzielanie informacji czytelnikom, pomoc w organizacji imprez kulturalno-edukacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Będzin (śląskie)

ZBROJARZ - od 2 600 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Warszawa (mazowieckie)

SPECJALISTA D/S KADROWO-PŁACOWYCH(NR 2017) - od 2 000 PLN

Samodzielne stanowisko w biurze rachunkowym. Praca obejmuje obsługę kadr i płac małych i średnich firm w tym miedzy innymi: przygotowywanie listy płac (w programie Gratyfikant), deklaracji ZUS, wystawianie zaświadczeń, sporządzanie sprawozdań GUS. Istnieje możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin jak też na umowę zlecenia.
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

wykonywanie masaży i zabiegów
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Myślenice (małopolskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ ZNAKUJĄCYCH - od 1 850 PLN

Nanoszenie oznaczeń na produkowanych wyrobach
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Chechło Pierwsze (łódzkie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ-DZIAŁ SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

wprowadzanie zamówień do systemu,tworzenie formularzy zamówień,nadzór nad realizacją sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Chrzanów (małopolskie)

POZOSTAŁY POMOCNICZY PERSONEL MEDYCZNY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Żuromin (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Mników (małopolskie)

SZPACHLARZ-MALARZ - 997,4 PLN

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Nowogród Bobrzański (lubuskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI PRACOWNIKÓW - 997,4 PLN

wedlug programu stażu(rekrutacja pracowników, pozyskiwanie kandydatów na rynku pracy, budowanie relacji z klientem, prowadzenie bazy kandydatów)
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Legnica (dolnośląskie)

Wybierz miejscowość