Praca ELEKTRYK Gdańsk REMONTY DLA KAŻDEGO / POLSKA MARCIN KUBIAK

Stanowisko: ELEKTRYK

Wynagrodzenie: od 2 500 PLN

Zakres obowiązków: Dbanie o narzędzia, wykonywanie prac elektrycznych zgodnie ze zleceniem

Data publikacji: 2016-04-12

Lokalizacja: Gdańsk (pomorskie)

Pracodawca: REMONTY DLA KAŻDEGO / POLSKA MARCIN KUBIAK

Warneńska 5a/8, 80-288 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Dbanie o narzędzia, wykonywanie prac elektrycznych zgodnie ze zleceniem

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 2500zł brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
uprawnienia elektroenergetyczne SEP do 1 kV (E - eksploatacja) typ G1 - urządzenia elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Praca na terenie Trójmiasta i okolic

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: REMONTY DLA KAŻDEGO / POLSKA MARCIN KUBIAK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Świadectwo pracy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: Warneńska

Numer budynku pracodawcy: 5a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*