Praca ELEKTRYK/ELEKTROMECHANIK Siemianice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Siemianice, powiat: słupski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: instalatorstwo elektryczne, serwis maszyn

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK/ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Siemianice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: słupski

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.05.2018

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Leszczyńskiego 8, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
skierowanie, oferta dla osób do 30 roku zycia w ramach art. 150f

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Słupsk

Gmina pracodawcy: Słupsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Słupsk

Ulica pracodawcy: Leszczyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Podobne oferty pracy

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

Obsługa urządzeń biurowych, archiwizacja dokumentów, poczta elektroniczna
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Bełżec (lubelskie)

KSIĘGOWA - od 3 000 PLN

Weryfikacja formalno - rachunkowa dokumentów księgowych, księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,, archiwizowanie dokumentów księgowych, inne zlecone prace biurowe.Pracodawca prosi o aplikowanie CV na podany adres e-mail
MIRKO Spółka z o.o. - 2016-09-15 - Głobino (pomorskie)

POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE - od 2 400 PLN

napreawa palet drewnianychobsługa linii myjącejspawanie koszy metalowychprace naprawdze (stolarskie, ślusarskie)
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Ustroń (śląskie)

OPERATOR CIĄGÓW TECHNOLOGICZNYCH - od 2 400 PLN

Obsługa maszyn linii produkcji gipsu, transport wyrobów paczkowanych, sporządzanie raportów, prowadzenie prac konserwacyjnych linii technologicznej.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Konin (wielkopolskie)

PROJEKTANT - DORADCA KLIENTA - od 2 415,82 PLN

Tworzenie wizualizacji łazienek, doradca klienta, rozpatrywanie reklamacji, obsługa inwestycji
kontakt przez PUP - 2015-09-25 - Koszalin (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Przyjmowanie u wydawanie towarów również w j. obcym. Sporządzanie raportów i rejestrowanie towarów w magazynie. Wysyłki do odbiorców. Planowanie i sterowanie zapasami magazynowymi
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Łubiec (mazowieckie)

SPRZEDAWCA (S) - 997,4 PLN

Obsługa klienta na stanowisku mięsnym, przyjmowanie towaru i wykładanie go na sklep, dbanie o ład i porządek, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Łęg Tarnowski (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Przerwanki (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI OKIEN Z TWORZYW SZTUCZNYCH - od 1 850 PLN

produkcja okien PCV i aluminium
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Gumna (śląskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Sprzątanie na terenie centrum handlowego, pasażu, pomieszczenia socjalne, toalety, teren zewnętrzny.Umowa na czas określony na 3 lata.Miejsce pracy: ul. Świeradowska 51/57 Wrocław
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Wrocław (dolnośląskie)

KOSMETYCZKA (STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż) - 997,4 PLN

Zapoznanie z zasadami wykonywania zabiegów na twarz i inne
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Koszalin (zachodniopomorskie)

KSIĘGOWY - 2 500 - 3 000 PLN

prowadzenie księgowości(program Comarch Optima), rozliczanie pracowników(Płatnik)
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Darłowo (zachodniopomorskie)

KIEROWCA KAT. B - od 1 200 PLN

zgodnie ze stanowiskiem pracy; praca na 1/2 etatu, wynagrodzenie 1200,00 zł brutto - do uzgodnienia
"PIEKARNIA CIASTKARNIA BRZÓSKA" ADAM BRZÓSKA - 2016-07-01 - Ustka (pomorskie)

REFERENT DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 2 100 PLN

Obsługa klienta w zakresie usług sprzedaży w Parku Wodnym, obsługa klientów SPA z wykorzystaniem urządzenia do wykonywania masaży- kapsuła SPA
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Koszalin (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY- ROBOTY PUBLICZNE (SZPROTAWA) - od 925 PLN

Prace gospodarcze na terenie miasta.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Szprotawa (lubuskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 2 000 PLN

Kierowca w ruchu międzynarodowym, delegowanie na terenie Unii Europejskiej. Zatrudniony będzie musiał kontaktować się i wypełniać dokumenty w j. angielskim lub niemieckim.
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Kolonia Klepaczka (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SZKOLEŃ (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Zabrze (śląskie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - do 2 060 PLN

Sortowanie przyjętego towaru zgodnie z lokalizacją-układanie towaru, przygotowywanie towaru do wydawania, utrzymanie porządku w magazynie.
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Gdańsk (pomorskie)

REFERENT DS. ŚWIADCZEŃ WYCHOWAWCZYCH - do 1 850 PLN

przyjmowanie wniosków, przyznanie oraz weryfikacja świadczeń wychowawczych
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Świerzawa (dolnośląskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - 997,4 PLN

wykonywanie obliczeń doboru poszczególnych urządzeń elektrycznych, wykonywanie dokumentacji projektowych, instalacji elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Olkusz (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

OBSŁUGA KLIENTA, SPRZEDAŻ TOWARÓW
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Kraśnik (lubelskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 925 PLN

utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Ustrzyki Dolne (podkarpackie)

ELEKTROMONTER - od 2 000 PLN

Montaż złącz kablów; skręcanie obudowy złączy; wyposażenie części elektrycznej złącza.
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Bielawa (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

Obsługa klientów indywidualnych i hurtowych, przyjmowanie reklamacji i zgłaszanie ich do dostawców, realizacja planów sprzedaży, tworzenie ofert handlowych i wykonywanie analiz sprzedaży, wprowadzanie analiz sprzedaży, wprowadzanie faktur zakupu oraz wystawianie faktur sprzedaży w programie "I-HURT" FIRMY "INFOVER"
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Radomyśl Wielki (podkarpackie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Strzyżenie, malowanie i układanie włosów. WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe, 6 miesięcy doświadczenia zawodowego.KONTAKT Z PRACODAWCĄ TELEF. 606 423 110
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Jarosław (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

-organizowanie zaopatrzenia i przyjmowanie dostaw towarów-sprawdzanie towarów-uiszczanie należności za dostarczone produkty;-przygotowanie produktów do sprzedaży-pomoc nabywcy przy wyborze produktu-sporządzanie faktur za towary-załatwianie reklamacji zakupionych towarów-przyjmowanie i rejestrowanie zamówień na towary w hurtowniach-inkasowanie należności za sprzedane produkty
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Chojna (zachodniopomorskie)

PR/ ODLEWNIK WYROBÓW CERAMICZNYCH (STAŻ ALGORYTM) - 997,4 PLN

Staż - oferta subsydiowana przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP w Wałbrzychu.
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Szczawno-Zdrój (dolnośląskie)

Wybierz miejscowość

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed