Praca ELEKTRYK Prudnik kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Prudnik, powiat: prudnicki, woj: opolskie

Zakres obowiązków:
Naprawa i kontrola instalacji elekrycznej; remonty przeglądy maszyn.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Prudnik

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: prudnicki

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kategorii B

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku

Jagiellońska 21, 48-200 Prudnik, powiat: prudnicki, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, Podanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: prudnicki

Gmina pracodawcy: Prudnik

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Prudnik

Ulica pracodawcy: Jagiellońska

Numer budynku pracodawcy: 21

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 27.07.2016