Praca ELEKTRYK Chróścina Osi Poland Foodworks Sp. z o.o. Warszawa

Stanowisko: ELEKTRYK

Wynagrodzenie: od 2 600 PLN

Zakres obowiązków: - bieżąca naprawa, przegląd i montaż maszyn, urządzeń i układów elektrzycznych- budowanie nowych układów zasilania i sterowania

Data publikacji: 2016-03-04

Lokalizacja: Chróścina (dolnośląskie)

Pracodawca: Osi Poland Foodworks Sp. z o.o. Warszawa

Miejsce pracy:
56-200 Chróścina 3a, powiat: górowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
- bieżąca naprawa, przegląd i montaż maszyn, urządzeń i układów elektrzycznych- budowanie nowych układów zasilania i sterowania

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 600 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chróścina

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: górowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Góra

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 600 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, techniczne

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: uprawnienia elektroenergetyczne SEP do 1 kV

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane doświadczenie zawodowe: minimum kierunkowa praktyka

Nazwa pracodawcy: Osi Poland Foodworks Sp. z o.o. Warszawa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: górowski

Gmina pracodawcy: Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chróścina

Numer budynku pracodawcy: 3a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*