Praca ELEKTRYK BUDOWLANY Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: ELEKTRYK BUDOWLANY

Wynagrodzenie: od 1 000 PLN

Zakres obowiązków: Montaż i demontaż lini kablowych, diagnozowanie i usuwanie uszkodzeń, praca na terenie całej Polski.

Data publikacji: 2016-07-14

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Montaż i demontaż lini kablowych, diagnozowanie i usuwanie uszkodzeń, praca na terenie całej Polski.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 40 h /tyg.

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK BUDOWLANY

Data zakończenia pracy: 01.08.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie w zawodzie, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów, rysunków konstrukcji

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 14.07.2016