Praca ELEKTRYK SAMOCHODOWY Wielka Nieszawka EINHORN Sp. z o.o.

Krucza 12, 87-165 Wielka Nieszawka, powiat: toruński, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie i kładzenie instalacji elektrycznych w karetkach, podłączanie do instalacji odbiorników wg specyfikacji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 774 - 3 493 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 2000 zł- 2500 zł netto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK SAMOCHODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wielka Nieszawka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: toruński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wielka Nieszawka

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 774 - 3 493 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektryk* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętność odczytywania planów elektrycznych, tworzenie układów i instalacji elektrycznych

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: EINHORN Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: toruński

Gmina pracodawcy: Wielka Nieszawka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wielka Nieszawka

Ulica pracodawcy: Krucza

Numer budynku pracodawcy: 12

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*