Praca ELEKTROMONTER(508J) Sobienki JAKMET" SPÓŁKA JAWNA ANDRZEJ JAŁOCHA I KRZYSZTOF JAŁOCHA

Stanowisko: ELEKTROMONTER(508J)

Wynagrodzenie: 2 350 - 2 800 PLN

Zakres obowiązków: Uzbrajanie i okablowywanie rozdzielnic elektrycznych.

Data publikacji: 2016-06-24

Lokalizacja: Sobienki (mazowieckie)

Pracodawca: JAKMET" SPÓŁKA JAWNA ANDRZEJ JAŁOCHA I KRZYSZTOF JAŁOCHA

Miejsce pracy:
08-445 Sobienki 30, powiat: otwocki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Uzbrajanie i okablowywanie rozdzielnic elektrycznych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 350 - 2 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER(508J)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sobienki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: otwocki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Osieck

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 350 - 2 800 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Uprawnienia SEP do 1 KV

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: umiejętność czytania schematów elektrycznych

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Praca w godzinach: 6-14,14-22, 22-6. Mile widziane 2-letnie doświadczenie. Doświadczenie w montażu i rozruchu nowych urządzeń elektrycznych. Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia.

Nazwa pracodawcy:
JAKMET" SPÓŁKA JAWNA ANDRZEJ JAŁOCHA I KRZYSZTOF JAŁOCHA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV, osobiście po uprzednim kontakcie telefonicznym w godzinach 7-15

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 7-17

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: otwocki

Gmina pracodawcy: Osieck

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sobienki

Numer budynku pracodawcy: 30

Profil działalności pracodawcy: Produkcja skrzynek elektrycznych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*