Praca ELEKTROMONTER Wrocław kontakt przez PUP

Zobacz produkty związane z Vices

Stanowisko: ELEKTROMONTER

Wynagrodzenie: do 2 000 PLN

Zakres obowiązków: Wykonywanie instalacji elektrycznych, tras kablowych z podłaczeniem do szaf, instalacja sterowników, przełączników. Miejsce pracy: PolskaKontakt kandydatów z pracodawcą telefonicznyOferta znajduje się w sali: B

Data publikacji: 2016-07-18

Lokalizacja: Wrocław (dolnośląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie instalacji elektrycznych, tras kablowych z podłaczeniem do szaf, instalacja sterowników, przełączników. Miejsce pracy: PolskaKontakt kandydatów z pracodawcą telefonicznyOferta znajduje się w sali: B

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 000 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wrocław

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Wrocław

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektromonter instalacji elektrycznych

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, elektryczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
CU Wykształcenie zasadnicze zawodowe elektryczne lub srednie techniczne, staż pracy 1 rok, technik elektryk-elektromonter, uprawnienia sep do 1 kv .

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Gliniana 20/22, 50-525 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Kontakt telefoniczny

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Wrocław

Gmina pracodawcy: Wrocław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wrocław

Ulica pracodawcy: Gliniana

Numer budynku pracodawcy: 20/22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Jak w programie stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Stubno (podkarpackie)

PIELĘGNIARKA - 997,4 PLN

pielęgniarska
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Suwałki (podlaskie)

SERWISANT MASZYN I SPRZĘTU BUDOWLANEGO (Z) - 1 850 - 4 210 PLN

Serwisant maszyn i sprzętu budowlanego
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Brzozówka (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca w sieci sklepów Żabka - oferta w ramach prac interwencyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Nowy Sącz (małopolskie)

REFERENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

zapoznanie sie z pracą działu księgowości i Pionu Finansów,z dokumentami MŚ i ich obiegiem,przepisami o rachunkowości i podatkach,sprawdzanie poprawności dekretacji i opisów na dokumentach,skanowanie i walidowanie dok księgowych,księgowanie faktur zakupowych,poznanie zasad tworzenia rezerw i zamknięcia miesiąca w MS,archiwizowanie,sporządzanie raportów w SAP
kontakt przez PUP - 2017-06-09 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

- przeprowadzanie zabiegów kosmetycznych w tym henna, manicure, pedicure;- przygotowywanie stanowiska pracy do przeprowadzania ww zabiegów;
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Rzeszów (podkarpackie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY-MELIORANT - od 2 000 PLN

Prace melioracyjne związane z czyszczeniem rowów, cieków wodnych
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Żukowice (dolnośląskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Bieżuń (mazowieckie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 2 000 PLN

Dowóz części do naprawy
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

wg programu stazu, Staż ze środków Funduszu Pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Kwiatkowice (łódzkie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - od 1 850 PLN

pomoc w obsłudze elektronicznego systemu składania zamówień, prca w kuchni, obsługa klienta, utrzymywanie porządku wewnątrz i na zewnątrz lokalu
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Ruda Śląska (śląskie)

sprzedaż, obsługa klientów, utrzymanie porządku w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Kowalewo Pomorskie (kujawsko-pomorskie)

GONIEC - 997,4 PLN

dostarczanie korespondencji
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Będków (łódzkie)

PAKOWACZ RĘCZNY - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Posmykowizna (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 000 PLN

wykonywanie prac ogólnobudowlanych. Wykonywanie zbrojeń, zacieranie tynków, pomoc w murowaniu, tynkowanie.2 lata doświadczenia.Znajomość j. rosyjskiego i ukraińskiego
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Młodynie Dolne (mazowieckie)

MŁODSZY KONSTRUKTOR W PROGRAMIE REVIT - 997,4 PLN

-tworzenie projektów konstrukcji stalowych i żelbetowych-tworzenie modeli 3D dla generowania szalunków obiektu oraz koordynacji wielbranzowej BIM-rysowanie zbrojenia oraz konstruowanie węzłów dla elem. żelbetowych
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-05-19 - Żuromin (mazowieckie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 2 000 PLN

Obsługa magazynu, wydawanie towaru, układanie towarów, uaktualnianie etykiet. Wystawianie towarów do sprzedaży, przygotowywanie towarów dla klientów.
kontakt przez PUP - 2017-07-24 - Zamość (lubelskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - do 2 230 PLN

Praca na linii produkcyjnej, konfekcjonowanie produktów, składanie kartonów.Miejsce pracy: Wrocław ul. Mokronoska Kontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny. Oferta w sali: G Oferta dostepna w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Wrocław (dolnośląskie)

MŁODSZY PRAWNIK - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Radom (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI OPAKOWAŃ Z PAPIERU I TEKTURY - od 2 400 PLN

produkcja opakowań oraz pomoc przy zamówieniach surowców z Ukrainy
kontakt przez PUP - 2017-04-11 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

RECEPCJONISTA - od 3 000 PLN

obsługa gości indywidualnych, grup konferencyjnych
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Zakopane (małopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - REF - od 1 850 PLN

Prace budowlane przy wznoszeniu budynków, prace przy konstrukcji pokryć dachowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Ucieszków (opolskie)

INFORMATYK / PROGRAMISTA - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Kraków (małopolskie)

POKOJÓWKA - 997,4 PLN

Zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Goleniów (zachodniopomorskie)

OPERATOR SKŁADARKI - od 1 850 PLN

wprowadzanie ręczników do składarki
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Piła (wielkopolskie)

OPIEKUN - do 1 850 PLN

oipeka nad niepełnosprawnymi bezdomnymi przebywajacymi w schronisku
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Pomocnicze roboty na budowie
kontakt przez PUP - 2017-06-02 - Limanowa (małopolskie)