Praca ELEKTROMONTER, POMOCNIK ELEKTROMONTERA. Gdańsk PRACOWNICY BUDOWLANI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Miejsce pracy:
80-171 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Montaż elementów i podzespołów według dokumentacji technicznej, montaż wewnętrznych i zewnętrznych instalacji zasilających budynki, dobór odpowiednich materiałów przewodzących zgodnie z projektem instalacji elektrycznych, umiejętność pracy w zespole, samodzielność w wykonywaniu zadań.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 300 - 4 400 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER, POMOCNIK ELEKTROMONTERA.

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 3 300 - 4 400 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zawodowe (elektromonter/elektryk/elektrotechnik), minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe, uprawnienia SEP do 1kW. Mioejsce pracy: Gdańsk Morena. Kontakt telefoniczny: tel. 798 056 274.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy:
PRACOWNICY BUDOWLANI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Jana Kilińskiego 29, 07-410 Ostrołęka, powiat: m . Ostrołęka, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m . Ostrołęka

Gmina pracodawcy: Ostrołęka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrołęka

Ulica pracodawcy: Jana Kilińskiego

Numer budynku pracodawcy: 29

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych