Praca ELEKTROMONTER (O) Tarnów REM-S Remonty Specjalistyczne Janusz Mazur

Stanowisko: ELEKTROMONTER (O)

Wynagrodzenie: do 1 850 PLN

Zakres obowiązków: montaż, konserwacja i remont instalacji elektrycznych

Data publikacji: 2016-04-26

Lokalizacja: Tarnów (małopolskie)

Pracodawca: REM-S Remonty Specjalistyczne Janusz Mazur

Miejsce pracy:
-, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
montaż, konserwacja i remont instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: umowa o dzieło

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tarnów

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarnów

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: 1 rok doświadczenia, uprawnienia SEP do 1 kV, mile widziane uprawnienia PPN oraz do sieci izolowanych, wykształcenie bez znaczenia. Praca w Tarnowie w godz. 7.00-15.00; montaż, konserwacja i remont instalacji elektrycznych; wynagrodzenie: 1850 zł brutto. Kontakt: REM-S Remonty Specjalistyczne Janusz Mazur, 33-150 Wola Rzędzińska 107A, wcześniejszy kontakt tel.: 500 863 505, 666 043 825 w godz.: 7.00-16.00.

Nazwa pracodawcy: REM-S Remonty Specjalistyczne Janusz Mazur

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

- 107A, 33-150 Wola Rzędzińska, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: wcześniejszy kontakt tel., Godziny : 7-16

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tarnowski

Gmina pracodawcy: Tarnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wola Rzędzińska

Ulica pracodawcy: -

Numer budynku pracodawcy: 107A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 26.04.2016