Praca ELEKTROMONTER NAPOWIETRZNYCH LINII NISKICH I ŚREDNICH NAPIĘĆ Dzierzgoń kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Dzierzgoń, powiat: sztumski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
elektromonter napowietrznych linii niskich i średnich napięć

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
ELEKTROMONTER NAPOWIETRZNYCH LINII NISKICH I ŚREDNICH NAPIĘĆ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dzierzgoń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sztumski

Zawód:

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat B

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu

Zawadzkiego 11, 82-440 Dzierzgoń, powiat: sztumski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: sztumski

Gmina pracodawcy: Dzierzgoń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dzierzgoń

Ulica pracodawcy: Zawadzkiego

Numer budynku pracodawcy: 11

Profil działalności pracodawcy:
Usługi budowlane w zakresie budowy dróg. Naprawa samochodów osobowych. Sprzędaż części i akcesoriów motoryzacyjnych.

Oferta zgłoszona przez:

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Podobne oferty pracy

MONTER INSTALACJI GAZOWYCH - od 2 500 PLN

Montaż gazowych urządzeń redukcyjno- pomiarowych, przygotowywanie materiałów, armatury gazowej do montażu, prace izolerskie
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Koszalin (zachodniopomorskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 000 PLN

naprawa samochodów osobowych
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Złotoryja (dolnośląskie)

REFERENT DS. OBSŁUGI KLIENTA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Świerzawa (dolnośląskie)

STAŻ - WYCHOWAWCA - 997,4 PLN

pon- pt 6.30-14.05 lub 10.55-18.30 Staż w Ośrodku Rehabilitacji Leczniczej w Suchym Borze
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Suchy Bór (opolskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

prace administracyjno- biurowe
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

Poszukiwanie chętnych do zakupu domów jednorodzinnych
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Kartuzy (pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 100 PLN

Cięcie sadu, zbiór i sortowanie owoców, sadzenie i wiązanie drzewek, stawianie rusztowań, rozkładanie nawodnienia.
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Lewiczyn (mazowieckie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 1 850 PLN

Prace na terenach zewnętrznych
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Suwałki (podlaskie)

KONTROLER JAKOŚCI WYROBÓW PRZEMYSŁOWYCH - od 1 850 PLN

kontrola bieżąca wyrobów na każdym etapie produkcji
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Podrzecze (małopolskie)

DORADCA KLIENTA (O) - do 1 850 PLN

obsługa klienta, sprzedaż produktów finansowych, obsługa urządzeń biurowych, dbanie o wizerunek firmy
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Tarnów (małopolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

asysta nauczycielaowi przedszkola
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Sokolniki (łódzkie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

-prace budowlane
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Świebodzin (lubuskie)

MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - do 925 PLN

Montaż konstrukcji metalowych, stalowych i żelbetonowych m. innymi za pomocą spawania. Montaż prefabrykowanych elementów kablobetonowych i strunobetonowych. Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne/budowlane. Doświadczenie zawodowe 4 lata.
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Kobyłka (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

wg zakresu czynnosci
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Pieczyska (zachodniopomorskie)

POMOCNIK MECHANIKA - od 1 850 PLN

wykonywanie prac z zakresu mechaniki pojazdowej
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Doręgowice (pomorskie)

KIEROWNIK DZIAŁU W LOKALU GASTRONOMICZNYM - od 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Zielonka (mazowieckie)

POMOC KUCHARZA - od 925 PLN

przygotowanie i wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Wieluń (łódzkie)

FREZER - do 1 750 PLN

obsługa frezarki
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Mirocin (podkarpackie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - do 1 850 PLN

Wykonywanie naprawa mechanicznych pojazdów samochodowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Włodawa (lubelskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

prowadzenie dziennika korespondencji, obsługa centali telefonicznej, sporządzanie pism urzędowych
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Brudzeń Duży (mazowieckie)

62S TŁUMACZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO - od 35 PLN

wsparcie trzech wolaontariuszy z Włoch w czasie realizacji projektu
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Kowala-Stępocina (mazowieckie)

POMOC DO DZIECI - 997,4 PLN

-pomoc nauczycielce/opiekunce w organizowaniu zajęć i zabaw-zabawianie dzieci w sali i na podwórkupomoc dzieciom w czynnościach samoobsługowych (karmienie, ubieranie)-przebieranie pieluch dzieciom-pomoc opiekunce podczas wyjść na spacery-utrzymywanie czystości w klubie: sprzątanie zabawek, mycie podłóg, zamiatanie, odkurzanie, ścieranie kurzu itp.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Świebodzin (lubuskie)

PILARZ - od 1 850 PLN

CIĘCIE PROFILI ALUMINIOWYCH POPRZEZ OBSŁUGĘ PIŁY JEDNOGŁOWICOWEJ.
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Wołów (dolnośląskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

naprawa samochodów (silników i zawieszeń),godz.pracy 8.00-16.00wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SZLIFIERZ-OSTRZARZ - od 1 850 PLN

ostrzenie pił, frezów, wierteł, noży do maszyn; konserwacja i naprawa maszyn; wymiana ostrzonych narzędzi
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Pisarzowice (dolnośląskie)

GONIEC 50+ - od 1 850 PLN

DORĘCZANIE KORESPONDENCJI URZĘDWEJ. WYMAGANE WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

porządkowanie parków, przycinanie drzewek ozdobnych, pielenie rabat kwiatowych, koszenie trawników, bieżące utrzymanie w czystości i porządku skwerów, zamiatanie terenów gminnych chodniki i place
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Olszyna (dolnośląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO- BIUROWY (FP) - 997,4 PLN

wprowadzanie danych do komputera, nauka sporządzania listy płac, rozliczania z budżetem.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Gdynia (pomorskie)