Praca ELEKTROMONTER / KONSERWATOR URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH Gdańsk kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska:
ELEKTROMONTER / KONSERWATOR URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Zawód:
elektromonter / konserwator urządzeń dźwignicowych

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Adres pracodawcy:
3 Maja 9, 80-802 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Adres strony pracodawcy: www.elszyk.pl

Ulica pracodawcy: 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPECJALISTA DO SPRAW SYSTEMÓW JAKOŚCI - od 1 850 PLN

prowadzenie dokumentacji ISO HCCP oraz dobrej praktyki produkcyjnej i higienicznej.Nadzór nad przestrzeganiem systemów jakości
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Łaskarzew (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

-kontrolowanie i kompletowanie dokumentów,-aktualizacja dokumentów w wewnętrznej bazie firmy,-obsługa urządzeń biurowych,-obsługa meila firmowego, telefonu
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Wieliczka (małopolskie)

KIEROWCA BUSA DO 3.5 TON - 2 000 - 3 000 PLN

wyjazdy 26 dniowe busem do Unii Europejskiej
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Białystok (podlaskie)

SPECJALISTA DS. MIESZANEK ZAPACHOWYCH - od 1 850 PLN

sporządzanie mieszanek zapachowych wód toaletowych, koordynacja zakupów składników, koordynacja sprzedaży wyrobów gotowych
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Kobyłka (mazowieckie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Szybkie i precyzyjne łączenie elementów wykrojów odzieży lekkiej : spodni i spódnic zgodnie ze wzorcem. Umiejętność obsługi maszyn szwalniczych m.in. automatu do odszywania kieszeni DUERKOPP ADLER, hafciarki JUKI, JAMATO, BROTHER,)
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Baranów (wielkopolskie)

POMOCNIK MŁYNARZA- DOŚWIADCZENIE 2 TYGODNIE - od 9 PLN

Pakowanie mąki, ładowanie palet, utrzymanie porządku w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

MECHANIK URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH - od 2 000 PLN

MECHANIK URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Dębica (podkarpackie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

OPERATOR MASZYN BUDOWLANYCH - od 4 200 PLN

obsluga maszyn, np. koparki, koparko-ładowarki, ładowarki teleskopowej. Miejsce wykonywania pracy- kraj.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Nowy Garwarz (mazowieckie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 200 PLN

prowadzenie autobusu zgodnie z wyznaczoną trasą i wg rozkładu jazdy
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

DORADCA KLIENTA/HANDLOWIEC ST(POWER) - 997,4 PLN

obsługa klientów, poszukiwanie nowych klientów, aktywna sprzedaż, negocjacje
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK DS.UBEZPIECZEŃ - od 1 950 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa biurowa klienta w zakresie przygotowania ofert, księgowanie wpłat bankowych, obsługa bieżąca; WYMAGANIA: wykształcenie min.średnie (mile widziane wyższe), mile widziane doświadczenie w pracy biurowej, obsłudze klienta, w zawodzie agenta ubezpieczeniowego lub kasjera bankowego; znajomość obsługi komputera (MS Office); Oferta pracy przeznaczona jest dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy spełniających jednocześnie warunki: II profil pomocy, osoba do 30 roku życia. Osoby zainteresowane mogą złosić sie po skierowanie do doradcy klienta w siedzibie urzędu.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Strzebiń (śląskie)

1973U OPERATOR MASZYN - od 1 850 PLN

przygotowanie wzoru i obsługa maszyny
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Radom (mazowieckie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

pomoc nauczyciela
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Występ (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Brochów (mazowieckie)

SPAWACZ - od 925 PLN

spawanie,przygotowywanie materiałów do obróbki
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Wielki Sosnowiec (kujawsko-pomorskie)

KASJER HANDLOWY/SPRZEDAWCA - 925 - 1 200 PLN

Kasjer handlowy/sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta,pomoc przy przyjmowaniu towarów,układanie,metkowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Augustów (podlaskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

dbałość o sprzęt i narzędzia warsztatu, wykonywanie prac remontowo-budowlanych, systematyczne usuwanie usterek
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Sztum (pomorskie)

FAKTURZYSTKA/FAKTURZYSTA - od 1 850 PLN

Fakturowanie. Praca od 7:15
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Cmolas (podkarpackie)

ŚLUSARZ - od 3 000 PLN

Prace spawalnicze w zakładzie oraz w terenie.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Skórcz (pomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa kelnerska na terenie lokalu, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

sprzedaż odzieży
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Biała Podlaska (lubelskie)

KIEROWNIK ROBÓT BUDOWLANYCH - od 1 850 PLN

- kierowaniem robotami budowlanymi- nadzór nad pracownikami- współpraca z architektami- prowadzenie dziennika budowy
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Sterdyń (mazowieckie)

STOLARZ - 1 OSOBA - od 1 900 PLN

obróbka drewna na maszynach stolarskich
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Kowale (śląskie)

STAŻ - PRACOWNIK OBSŁUGI SKLEPU - 997,4 PLN

pon- sob 6-14 lub 14-22
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Opole (opolskie)

POZOSTALI KUCHARZE - 997,4 PLN

dekorowanie potraw, przygotowywanie potraw, zamawianie produktów
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Sztum (pomorskie)

ASYSTENT ZARZĄDU - od 1 500 PLN

odpowiedzialność za współpracę między prezesem, a klientami i kontrahentami z Chin, redagowanie umów dla kontrahentów, wspomaganie pracy prezesa, przyjmowanie delegacji z Chin
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed