Praca ELEKTROMONTER / KONSERWATOR URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH Gdańsk kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska:
ELEKTROMONTER / KONSERWATOR URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Zawód:
elektromonter / konserwator urządzeń dźwignicowych

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Adres pracodawcy:
3 Maja 9, 80-802 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Adres strony pracodawcy: www.elszyk.pl

Ulica pracodawcy: 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OPERATOR ZAGĘSZCZARKI - od 2 500 PLN

refundacja kosztów wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Białogard (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Warszawa (mazowieckie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

prace interwencyjne
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Białogard (zachodniopomorskie)

ASYSTENT/KA - do 1 850 PLN

Administracyjno-biurowa obsługa sekretariatu, archiwizowanie dokumentów, przygotowywanie raportów, zestawień, prezentacji, obsługa zgłoszeń od klienta
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Gdańsk (pomorskie)

MAGAZYNIER - od 2 100 PLN

prace magazynowe, przyjmowanie i wydawanie towarów
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Bolesławiec (dolnośląskie)

KAMIENIARZ - od 1 850 PLN

cięcie (formatowanie) kamienia, obróbka granitu, obsługa programu graficznego COREL
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Hażlach (śląskie)

MONTER BRAM - od 2 800 PLN

montaż bram i ogrodzeń także z napędem elektrycznym, regulacja , serwis przegląd techniczny,
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Kraków (małopolskie)

TAPICER - 997,4 PLN

-zapoznanie z rodzajami materiałów do tapicerowania-pomiar i wycinanie materiałów tapicerskich na określony typ krzesła-dopasowanie tapicerki oraz gąbki do danego krzesła-obsadzanie tapicerki przy urzyciu narzędzi ręcznych i o napędzie pneumatycznym
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Suchedniów (świętokrzyskie)

POMOC SPRZEDAWCY MAŁEJ GASTRONOMII - do 1 850 PLN

praca w barze typu fast food; przygotowanie posiłków typu kurczak z rożna (smażenie i podanie klientom), frytki, hamburger itp;
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Świętochłowice (śląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków,
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Rzetnia (wielkopolskie)

TŁUMACZ J.HINDI I J.ANGIELSKIEGO - do 2 400 PLN

Tłumaczenie korespondecji, uczesnictwo w spotkaniach biznesowych w celu bierzącegotłumaczenia, tłumaczenie i sporządzanie umów z kontragentami zagranicznymi.Miejsce pracy: Wrocław Kontakt kandydatów z pracodawcą: telefoniczny.
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Wrocław (dolnośląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Praca na budowie.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Zrębice Pierwsze (śląskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 2 200 PLN

Sprzedaż art. spożywczo-przemysłowych, przyjęcie towaru, układanie na półkach, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Łąkta Górna (małopolskie)

MECHANIK - od 1 800 PLN

Montaż opon, naprawa pojazdow samochodowych
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Częstochowa (śląskie)

FRYZJER-STAŻ - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Zakopane (małopolskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - od 17 PLN

Rejestracja pacjentów, zarządzanie obiegiem dokumentacji medycznej, realizacja zadań administracyjno-biurowych
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Gdynia (pomorskie)

TECHNOLOG – PROGRAMISTA OBRABIAREK - od 1 850 PLN

projektowanie konstrukcji stalowych, przygotowanie produkcji, zestawienia materiałowe, kontrola terminów, kalkulacje, czytanie rysunku technicznego
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Grzęska (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

branża spożywcza
kontakt przez PUP - 2017-01-02 - Rzeszów (podkarpackie)

POMOCNIK MECHANIKA - od 1 850 PLN

OGÓLNE CZYNNOŚCI NAPRAWCZE W WARSZTACIE SAOCHODOWYM
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT USŁUG POCZTOWYCH - OFERTA STAŻU DLA BEZROBOTNYCH - 997,4 PLN

Obsługa klienta w zakresie usług pocztowych.
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Łajski (mazowieckie)

MŁODSZY MAGAZYNIER - STAZ DO 30 R.Ż. PRACODAWCA BASKETO EMILIAN TOMCZAK, PAKOŚĆ (0590) - 997,4 PLN

planowanie zakupów, terminowa i prawidłowa realizacja zamówień, współpraca z dostawcami usług transportowych
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 1 850 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Mysłowice (śląskie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

Ewidencjonowanie usług lekarskich,rejestracja wizyt.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Twardogóra (dolnośląskie)

PRACOWNIK DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, wykłądanie towaru, przyjmowanie dostawców
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Wieluń (łódzkie)

BROKER INFORMACJI - od 13 PLN

pozyskiwanie danych ze źródeł informacji z rynku bengalskiego, obsługa relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami z Indii, sporządzanie raportów i baz danych klientów z Bangladeszu
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Łasin (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZ/SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem pracy. Wykształcenie podstawowe, mile widziane doświadczenie.Sprzątanie magazynu, zamiatanie, zbieranie makulatury,
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK ZAŁADUNKOWY/WYŁADUNKOWY - 2 000 - 3 000 PLN

Obsługa koszy przyjęciowych samochodowych i kolejowych. Rozładunek samochodów i wagonów na koszach przyjęciowych. Pobieranie prób zboża. Załadunek i wydanie odpadów zbożowych. Odpowiedzialność za porządek i czystość w miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Goświnowice (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Ekspozycja towarów, dbanie o higienę sklepu, obsługa krajalnicy, prace magazynowe, obsługa kasy fiskalnej, obsługa programu Small Biznes.
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Płock (mazowieckie)