Praca ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH Tomaszów Lubelski kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Tomaszów Lubelski, powiat: tomaszowski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie instalacji oswietleniowych i siłowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tomaszów Lubelski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tomaszowski

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 20.04.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia elektroenergetyczne do 1 kV

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0:
Elektromonter instalacji elektrycznych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Lubelskim

Lwowska 35, 22-600 Tomaszów Lubelski, powiat: tomaszowski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: tomaszowski

Gmina pracodawcy: Tomaszów Lubelski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tomaszów Lubelski

Ulica pracodawcy: Lwowska

Numer budynku pracodawcy: 35

Profil działalności pracodawcy:
Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej (zakładanie i obsługa internetu)

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Lubelskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych