Praca ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH Pasym kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Pasym, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
Budowa linii kablowych i napowietrznych energetycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: +premia uznaniowa

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pasym

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: szczycieński

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN/godz

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektromonter instalacji elektrycznych

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: SEP E do 1 kV

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Wincentego Pola 4, 12-100 Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV+skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: szczycieński

Gmina pracodawcy: Szczytno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szczytno

Ulica pracodawcy: Wincentego Pola

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych