Praca BLACHARZ SAMOCHODOWY/SPAWACZ Baranów Zakład Usługowo-Handlowy, Kubot Jacek

Stanowisko: BLACHARZ SAMOCHODOWY/SPAWACZ

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: Naprawa i spawanie uszkodzeń pojazdów. Możliwość przyuczenia.

Data publikacji: 2015-12-01

Lokalizacja: Baranów (wielkopolskie)

Pracodawca: Zakład Usługowo-Handlowy, Kubot Jacek

Rzemieślnicza 6, 63-600 Baranów, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Naprawa i spawanie uszkodzeń pojazdów. Możliwość przyuczenia.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BLACHARZ SAMOCHODOWY/SPAWACZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Baranów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kępiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Baranów

Zawód: blacharz samochodowy*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Blacharz samochodowy*

Nazwa pracodawcy: Zakład Usługowo-Handlowy, Kubot Jacek

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kępiński

Gmina pracodawcy: Baranów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Baranów

Ulica pracodawcy: Rzemieślnicza

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz samochodowy*